Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 30 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu konusu Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu Hakkında - Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu Tanıtım - Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu Resimleri - Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu İletişim

Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu Konya Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KOLUKISA KAS. OSMANOĞULLARI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Kolukisa Kasabasi Kadinhani Konya
    Telefon Numarası: 3328453010
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi:

Kolukısa Kas. Osmanoğulları İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş