Kolukısa Hurşit Güneş İlköğretim Okulu Kadınhanı Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 1 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kolukısa Hurşit Güneş İlköğretim Okulu Kadınhanı Konya konusu Kolukısa Hurşit Güneş İlköğretim Okulu Hakkında - Kolukısa Hurşit Güneş İlköğretim Okulu Tanıtım - Kolukısa Hurşit Güneş İlköğretim Okulu Resimleri - Kolukısa Hurşit Güneş İlköğretim Okulu İletişim

Kolukısa Kas.hursıt Gunes İlköğretim Okulu Konya Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kolukısa Kas.hursıt Gunes İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kolukısa Kas.hursıt Gunes İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kolukısa Kas.hursıt Gunes İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kolukısa Kas.hursıt Gunes İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kolukısa Hurşit Güneş İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz, kasabamız halkından Sayın Mehmet GÜNEŞ tarafından babası, rahmet-
    li Hurşit GÜNEŞ adına yaptırılmış olup 1990 yılında eğitim-öğretime açılmıştır.

Okulumuz, ek binamız yapılmadan önce bir müdür odası,bir kazan dairesi ve yedi
    derslikten ibaretti. Dersliklerden birisi kütüphane olarak düzenlenip öğrencilerimizin hiz-
    metine sunulmuş, bir dersliğimiz 2006-2007 Eğitim-Öğretim yılı başında Ana Sınıfı ola-
    rak kullanılmaya başlanmış ve bir dersliğimizde bilgisayar laboratuvarı olarak kullanıl-
    makta idi.
    2002-2003 Eğitim-Öğretim yılından itibaren derslik sayısının yetersiz gelmeye
    başlaması ile birlikte okulumuzda ikili öğretime geçilmişti.2007-2008 Eğitim-Öğretim
    yılının sonuna kadar okulumuzda ikili öğretim uygulanmıştır.
    2007 yılının yaz döneminde, Konya' da bir ilk uygulama olan, Taşınabilir Çelik Çer-
    çeveli Prefabrik okul, okulumuza ek bina olarak inşa edilmiştir. Bu yeni okulun tamamlan-
    masını takiben 2008-2009 Eğitim-Öğretim yılının başından itibaren normal eğitime geçil-
    miştir.
    Prefabrik okulumuzda sekiz derslik,laboratuvar,kantin,müdür,müdür yardımcısı
    ve öğretmenler odası ile çeşitli bölümler bulunmaktadır. Derslik sayımızın artması ile
    birlikte eğitim-öğretimin de kalitesinin artmakta olduğu bir gerçektir.
    Ek binamızda Ana Sınıfı, I. Kademe Derslikleri, Kütüphane ve Resim Atölyesi
    bulunmaktadır. Çok yakın bir zamanda Fen Bilgisi Laboratuvarı da faaliyete geçecektir.
    Ana Binamızda ise II. Kademe derslikleri, Müdür ve Öğretmenler odası, Çok
    Amaçlı Sınıf, Depo ve Hizmetli odası bölümleri ile internet erişimli tüm bilgisayarlarıyla
    Bilişim Teknolojileri Sınıfı bulunmaktadır.
    Ek binamızın bahçesinin çevre duvarı da çok yakın bir zamanda Kolukısa Bele-
    diyesi tarafından yaptırılacak olup aynı zamanda çevre düzenlemesi ve oyun sahaları da
    düzenlenmesi gibi planlarımız bulunmaktadır.
    Bizlere ve siz öğrencilerimize düşen görev ise okullarımıza sahip çıkmak, bura-
    ları yeşillendirip güzelleştirmek ve vatanımıza hayırlı vatandaşlar olarak kendimizi ye-
    tiştirmektir.

Kolukısa Hurşit Güneş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KOLUKISA KAS.HURSIT GUNES İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Kolukisa Kasabasi
    Telefon Numarası: 3328453239
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi

Kolukısa Hurşit Güneş İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız