Kolbil Dershanesi

'Dersaneler' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kolbil Dershanesi konusu Hakkında

KOLBİL DERSANESİ, 1989 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana kar amacı gütmeksizin, eğitimin kalite ve niteliğinin arttırılmasını hedefiyle çalışmalarını sürdürmüş ve Ankara’nın kurumlaşmış dersanelerinden olma özelliğini taşımaktadır.

Kurulduğu 1989 yılından beri öncelikle eğitim–öğretim kadrosunun nitelikli uzmanlardan oluşturmaya dikkat etmiştir.

KOLBİL DERSANESİ, 14 yıldan beri yaklaşık toplam 10.000 kadar öğrenciye eğitim-öğretim vermiş ve %85 lere varan bir başarı göstermiştir.

Eğitim – öğretim anlayışının çerçevesi “kaliteli çağdaş eğitim” olan ve başarıda iyi kadro, verimli öğretim, çağdaş yaklaşım örneklerini sergilemiş ve çağın gereklerine paralel biçimde de sürdürmekte olan KOLBİL DERSANESİ, bu anlayışın başarısını ülkemizin bütün üniversitelerine gönderdiği yüzlerce öğrencisi ile göstermektedir. Ülkemizin geleceğine verdiği önem nedeniyle ilerde de bu başarılarını kurum olarak sürdürmeye devam edecektir.

Kurslar

ÖSS
    OKS

İletişim

ANKARA: Selanik Cad. No:60 Kızılay/ANKARA
    (0312) 425 32 52 - 425 32 53 - 425 36 96

YOZGAT : Aşağı Nohutlu Mah.
    Camızlık Pınarı Sk. No : 2 YOZGAT
    (0354) 217 66 56 - 217 27 27

bilgi@kolbil.com.tr

http://www.kolbil.com.tr

Bu Sayfayı Paylaş