Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek YüksekOkulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 31 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek YüksekOkulu Bilgileri konusu Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu iletişim - Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu tarihçe - myo - meslek yüksek okulları - hereke myo

Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksekokulumuz 1998-1999 Eğitim Öğretim yılında Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş. ve Uzunyol Holding’in üniversitemize devredilen tarihi Sümerbank lojmanlarını tadilat etmesi sonrasında Marshall Yerleşkesinde eğitime başlamıştır. Okulumuz halen 3763 öğrenciye eğitim vermektedir.

Marshall kampusü

Marshall kampusu 1998-1999 eğitim yılında Marshall AŞ'nin üniversitemize devredilen tarihi Sümerbank lojmanlarını tadilat etmesi sonrasında açılmıştır ve bugün 1600 öğrenciye eğitim vermektedir. Kampus alanında 37 derslik iki bilgisayar,bir genel kimya ,bir kozmetik,bir fotoğraf, bir boya uygulama laboratuarı,bir kütüphane,bir konferans salonu, bir radyo TV stüdyosu bir öğrenci yemekhanesi bir kantin ve 08.30-17.30 saatleri arasında sağlık hizmeti verilen mediko sosyal merkezi bulunmaktadır.

İLETİŞİM

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
    Hacı Akif Mah. Alibey Ca. No:5
    Hereke-Körfez/KOCAELİ
    Tel : 0 262 511 56 75 Fax: 0 262 511 56 76

Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu

Bu Sayfayı Paylaş