Kobap sbs ve ygs’ye hazırlık sınavlarının ikincisi yapıldı

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Dine tarafından 12 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kobap sbs ve ygs’ye hazırlık sınavlarının ikincisi yapıldı konusu KOBAP SBS VE YGS’YE HAZIRLIK SINAVLARININ İKİNCİSİ YAPILDI
    İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ve KOBAP (Kızıltepe Okullarda Başarıyı Artırma Projeleri) kapsamında Kızıltepe merkez ve taşıma merkezi ilköğretim okulları ile liselerimizin 12. Sınıflarına yönelik deneme sınavı yapıldı.
    Tüm kitapçıkların masraflarının Kızıltepe Kaymakamlığı tarafından karşılandığı sınavda öğrencilere 18.560 kitapçık dağıtıldı.

İlçe milli eğitim müdürü M.Sıraç Atan sınavla ilgili olarak yaptığı açıklamada, KOBAP Sınav Ekibinin okul ziyaretlerinden sınavın düzenli yapıldığı, okul idarecilerinin ve öğretmenlerin sınavın düzenli geçmesi için itina gösterdiklerinin tespit edildiğini belirterek, Öğrencilerimizin başarılarına katkı sunduğuna inandığımız bu ikinci sınavın da yapılmasını sağlayan İlçemiz Kaymakamı Sayın Osman TUNÇ’a İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrenci ve velilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Dedi.

kiziltepeajansi​

Bu Sayfayı Paylaş