Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu Of Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu Of Trabzon konusu Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu Hakkında - Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu Resimleri

Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu Trabzon Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KİREÇLİ DURSUN DUMANGÖZ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Kireçli ilköğretim Okulu

Telefon Numarası: 4626913424
    Faks Numarası: 4626911434

Kurumun Misyonu :

Yeni İlköğretim Programı çerçevesine Cumhuriyetimizin değerlerine bağlı,Atatürk ilke ve inkılaplarını rehber edinen,bilimin ışığında muasır medeniyeti hedef alan, araştıran,tartışan,sorgulayan milli ve manevi değerlere haiz, vatanı ve milletine bağlı kendine,ailesine,çevresine ve ülkesine faydalı bireyler olarak Türk milletine kazandırmaktır.

Kurumun Vizyonu:

Eğitimin her kademesinde ve her alanında örnek ve önder bir eğitim kurumu olmak.

http://dursundumangoz.meb.k12.tr/

Kaynak:trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş