Kiraz Dumlusu Fatih İlköğretim Okulu Of Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kiraz Dumlusu Fatih İlköğretim Okulu Of Trabzon konusu Kiraz Dumlusu Fatih İlköğretim Okulu Hakkında - Kiraz Dumlusu Fatih İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kiraz Dumlusu Fatih İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Kiraz Dumlusu Fatih İlköğretim Okulu Resimleri

Kiraz-dumlusu Fatih İlköğretim Okulu Trabzon Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.
    Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kiraz-dumlusu Fatih İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kiraz-dumlusu Fatih İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kiraz-dumlusu Fatih İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kiraz-dumlusu Fatih İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KİRAZ-DUMLUSU FATİH İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Kirazdumlusu ilköğretim Okulu
    Telefon Numarası: 4627785131

Kurumun Misyonu :

Öğrencilerimizi 21.Yüzyıla hazırlamak.Günümüz şartlarına uygun, imkanlar ölçüsünde tarihi misyonumuza uygun Dünya devletleriyle yarışabilecek insanlığa örnek olacak bireyler yetiştirmek.

Kurumun Vizyonu:

Eğitim-Öğretim son teknik ve metotlarıyla hayatın heryönüne hitab etsin. Okulumuzun bulunduğu bölgede herkese ve her kişiye eğitim alanında ulaşsın.

Kaynak:trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş