KESK Bileşenleri Ortak Büro Açtı

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 26 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    KESK Bileşenleri Ortak Büro Açtı konusu Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) bileşenleri Nusaybin’de büro açtı. KESK’e bağlı, Eğitim-sen, Ses ve Tüm Bel sen tarafından Nisibis iş
    merkezi 5. katta yapılan büro açılışına Nusaybin Belediye başkanı Dr. Mehmet Tanhan, İHD İl başkanı Cemal Veske, DTP il başkanı Hilmi Öncü, Ses Mardin Temsilcisi Faruk Bozyel, Eğitim –sen Nusaybin Temsilcisi Nejdet Aslan, Ses Nusaybin yöneticisi Sinan Aydın, Özgür Yurttaş Evi Derneği Temsilcisi Mehmet Keyik ve sendikaların üyeleri katıldı.
    Nusaybin’de görev yapan Kesk’e bağlı sendikaların aynı çatı altında hizmet vermesini önemli bir gün olarak kabul ettiklerini belirten Eğitim-sen Temsilcisi Necdet Aslan; “mücadelemiz salonlarda veya dört duvar arasında değil alanlarda devam edecektir” dedi.
    Ses Mardin temsilcisi Bozyel ise, ülkede son otuz yıldır yaşanan gelişmeler sonucunda şiddetin türediğini söyledi. Bozyel, Türkiye’deki sorunların şiddetle değil Barışla çözüleceğini sözlerine ekledi.
    Açılış, misafirlere yapılan ikramlarla sona erdi. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Bu Sayfayı Paylaş