Kesecik İlköğretim Okulu Bilgileri Seydişehir Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kesecik İlköğretim Okulu Bilgileri Seydişehir Konya konusu Kesecik İlköğretim Okulu Hakkında - Kesecik İlköğretim Okulu Tanıtım - Kesecik İlköğretim Okulu Resimleri - Kesecik İlköğretim Okulu İletişim

Kesecik İlköğretim Okulu Konya Seydişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kesecik İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kesecik İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kesecik İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kesecik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kesecik İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1932 Yılında Eğitim Öğretime açılmış birleştirilmiş sınıflarla eğitim öğretime devam etmiş 1956 yılında 3 derslik ek bina yapımına başlanmış 1959 yılında 5 derslik ile müstakil müdürlük statüsüne geçilmiş 1989-1990 eğitim öğretim yılında ortaokul açılmış, 16.8.1997 tarihinde çıkan 4306 sayılı kanun gereği 5 yıllık ilkokul ve 3 yıllık ortaokul kaldırılarak 8 yıllık zorunlu temel eğitime geçilmiştir.

Okulumuzda 1. Kademe ve 2. Kademe olarak devam eden eski ilkokul ve ortaokul 1998-1999 eğitim öğretim yılında birleştirilmiş ve tek müdürlük altında toplanmıştır.Aynı zamanda okulumuz taşıma merkezi statüsüne alınmış, Kumluca ve Kuran Köyü öğrencileri 4. Sınıftan itibaren okulumuzda eğitim öğretim görmektedirler.

Okulumuzun bünyesinde 2000-2001 eğitim öğretim yılında Anasınıfı açılmış ancak öğretmen olmadığından eğitim öğretim yapılamamıştır. 2001-2002 eğitim öğretim yılında 24 öğrenci ile eğitim öğretime başlanmıştır.

Kesecik İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KESECİK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: KESECİK KASABASI
    Telefon Numarası: 3325954010
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Kesecik İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için.

Bu Sayfayı Paylaş