Kenan Çetinel İlköğretim Okulu Seyhan Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kenan Çetinel İlköğretim Okulu Seyhan Adana konusu Kenan Çetinel İlköğretim Okulu Hakkında - Kenan Çetinel İlköğretim Okulu Tanıtım - Kenan Çetinel İlköğretim Okulu Resimleri - Kenan Çetinel İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

OKULUMUZUN TARIHCESİ

23.11.1998‘de dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından açılmıştır. 08.02.1999 ‘da eğitim-öğretime başladı. Her yıl mezun vermektedir. Başarı durumu yaklaşık %50 civarında Anadolu ve Fen Lisesi kazandırmaktadır. Topyekun başarı iyi durumda olup başarısız öğrenci sayısı yok denecek kadar azdır.
    Okulumuz hazine arazisi olan arsaya Kenan Çetinel’in çocukları tarafından yaptırılarak Milli Eğitime bağışlanmıştır. Adı da Kenan Çetinel İlköğretim Okulu olarak konmuştur. Gündüzlü, karma olarak eğitim öğretime devam etmektedir. Her yıl sportif ve sanat etkinliklerinde yarışmalara katılıp il, bölge ve Türkiye dereceleri bulunmaktadır.
    2006/2007 Eğitim öğretim yılında ek binamız yapıldı. 2007/2008 Eğitim öğretim yılında hizmete açıldı.
    Okulumuzun geçmişi fazla olmadığı halde çok yakında başarılı ve ünlü kişilerin çıkması sağlanacaktır.

Kenan Çetinel İlköğretim Okulu Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KENAN ÇETİNEL İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Huzurevler Mh. 130 Sk.

Telefon Numarası: 3222482040

Faks Numarası: 3222399370

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
    http://www.kenancetinelioo.k12.tr/?l...ng=tr&id=m0101

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş