Kavram Dershaneleri

'Dersaneler' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kavram Dershaneleri konusu Hakkında

Kavram Dershaneleri ulusal eğitimde önemli bir değerdir. Dershanemiz; eğitime katkısı, çeyrek yüzyılı aşkın geçmişi, gençliğe aşıladığı umutla ışıldayan bir " eğitim yıldızı " olmuştur. Bilincini, bilgi birikimini, deneyimlerini, özkaynaklarını bireyin ve toplumun eğitimine ve gelişmesine yönelik kullanan Kavram Dershaneleri, 1974-1975 eğitim ve öğretim yılında, İstanbul-Eminönü-Laleli'de Bahattin Durmuş'un kurucu müdürlüğünde kuruldu. Sonraki yıllarda Eminönü Vezneciler semtinde ilk ve ortaöğretim öğrencilerine ÖSS-ÖYS alanlarında da eğitim veren ikinci bir şube açıldı. Kuruluşundan itibaren, gençlerin davranışlarının olgunlaşmasına, yaşadıkları ve eğitildikleri ortamı tanımalarına, eğitimiyle katkıda bulunan Kavram Dershaneleri, bu olumlu, başarılı ve etkin çalışmalarıyla öğrenci ve velilerinin yoğun ilgisini görmüş ve desteğini kazanmıştır.

Bu kazanımla sırasıyla; Bakırköy, Kars, Kadıköy, Beşiktaş ve İzmir'de de Kavram Dershaneleri şubeleri açıldı. Sonraki yıllarda İstanbul'da ve birçok kentimizde Kavram Dershaneleri şubelerinin açılmasına devam edildi. Kavram Dershaneleri ÖSS-ÖYS alanlarındaki deneyim, bilgi birikimi ve başarısını OKS'ye de taşımıştır. İyi bir üniversite ve iyi bir bölümde okuyabilmenin yolu her şeyden önce iyi bir lisede okumaktan geçiyor. Bu nedenle amacımız, ortaöğretimde daha çalışkan, daha üretken ve başarıyı en üst düzeyde tutan bireyler yetiştirmektir.

Kurslar

ÖSS
    OKS

İletişim

MERKEZ
    Atatürk Cad. Sular Plaza İş Merkezi Kat:4 Seyhan / Adana
    TEL : 0322 458 70 01
    EMAİL : adana@kavram.com.tr

Şubeler

http://www.kavram.com.tr

Bu Sayfayı Paylaş