Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu Bornova İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu Bornova İzmir konusu Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu Hakkında - Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu Tanıtım - Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu Resimleri - Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu İletişim

Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Kavaklıdere ilkokulu 1932 yılında eğitim öğretime başlamıştır.Okulumuzun adı 1995-96 eğitim öğretim yılında ek binamızı yapan hayırseverlerimizin adıyla Kavaklıdere Saliha-Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir.Okulumuz 1 müdür,1 müdür yardımcısı,9 kadrolu öğretmen ve 3 ücretli öğretmenle eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
    Okulumuz Bornova merkeze 7 kilometre mesafede.İzmir Ankara karayolu üzerindeki tarihi belkahvededir.

Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Bornova
    Okul Adresi : Kavaklıdere köyü Bornova İzmir
    Okul Telefonu : (232) 360 10 21
    Okul Fax : (232) 360 10 21
    Okul Web :
    http://www.kavaklidereshoioo.k12.tr
    Okul E-Mail : 384088@meb.k12.tr
    Okulun İlçe ve İl merkezine uzaklığı : Merkez
    Metropol İçi / Dışı : Dışı
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri:
    Lojman Durumu : Yok