Kaskun İlköğretim Okulu Sincik Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kaskun İlköğretim Okulu Sincik Adıyaman konusu Kaskun İlköğretim Okulu Hakkında - Kaskun İlköğretim Okulu Tanıtım - Kaskun İlköğretim Okulu Resimleri - Kaskun İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

KASKUN İLKÖĞRETİM OKULU

Kızıyla erkeğiyle bundan otuz yıl önce
    Açılmış okulumuz Sincikn bir köyünde
    Şimdi ilk öğrencilerinin çocukları okuyor
    Kim bilir kaç nesil büyür burada bilinmiyor
    Üzümüyle narıyla tam bir meyve bahçesi
    Ne var ki sorun biraz köyüme ulaşması

İnsanı sıcak kanlı yardımsever her biri
    Öncelik verilir, tek söyle sen derdini
    Onlar baş tacı eder köyüne her geleni.

Köyümüz dağlık bir alanda bulunmaktadır. Köyümün böyle bir alanda olmasına rağmen övgüye layık bir köy. Ben köyümün insanlarının, doğasının hayranıyım ve çok seviyorum.Büyük ama çok dağınık, benim bulunduğum ortam azda olsa toplu bir halde bulunmaktave çok şirin benim gözümde biricik köyüm. Hele hele doğasıyla insanın içini ferahlatıyor. İlkbaharları yemyeşil tarlaları cıvıl cıvıl kuşlar mis gibi kokularını yayan çiçekleri bir başka güzellik katıyor köyüme. Bir başka özelliği gelip gideni memnun bırakıyor.

Buranın en çok gelip gidenide biricik öğretmenlerim giderken hep severek ayrılırlar. Köyümün insanları çok misafir perver kişilerdir. Öğretmenlerimiz en güzel eğitimiyle mükemmel bilgileriyle renk katıyor okuluma. Sevdirerek okulu öğrencilere, eğitim veren öğretmenlerim ve onların destekleriyle başarıya ulaştık biz.

Seviyoruz köyümü ve öğretmenlerimi

Asiye ATİLLA 3/A 142
    Kaskun İlköğretim Okulu Adıyaman Sincik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kaskun İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kaskun İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kaskun İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kaskun İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KASKUN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: FATİH MAH. SİNCİK/ADİYAMAN

Telefon Numarası: 4164252065

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :
    http://okulweb.meb.gov.tr/02/08/536359/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş