Karsıyaka İlköğretim Okulu Kumluca Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 31 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karsıyaka İlköğretim Okulu Kumluca Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Karsıyaka İlköğretim Okulu Hakkında - Karsıyaka İlköğretim Okulu Tanıtım - Karsıyaka İlköğretim Okulu Resimleri - Karsıyaka İlköğretim Okulu Bilgileri - Antalya Antalya Kumluca'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

KUMLUCA KARŞIYAKA İLKÖĞRETİM OKULU

Okulumuzun yerini Ümmügülsüm Orhan adında bir vatandaş 3000m olarak bağış yapmıştır.Vatandaş ve devletin katkısıyla 1975 yılında başlanan inşaat 1977 yılında tamamlanmıştır.

1975 yılında Cumhuriyet İlköğretim okulu bünyesinde eğitim ve öğretim yapan Karşıyaka İlköğretim Okulu yeni binasına 1977 yılında taşınarak eğitim ve öğretime başlamıştır.İki katlı, beş derslikli ,bir öğretmenler odası bir müdür odasından ibaret olan okulun araç gereçleri devlet, vatandaş ve kuruluşlarca tamamlanmıştır.1978yılında 5 odalı wc’si yapılarak hizmete sunulmuştur.

1994-1995 öğretim yılına kadar okulumuzdan 502 öğrenci mezun olmuştur.Okulumuzun ikinci kademesi olmadığından 1995-1996 öğretim yılından itibaren öğrencilerimiz Mimar Sinan İlköğretim Okuluna devam etmektedir.

Karsıyaka İlköğretim Okulu Antalya Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karsıyaka İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karsıyaka İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karsıyaka İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karsıyaka İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KARSIYAKA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KARŞIYAKA MH.

Telefon Numarası: 2428871232

Faks Numarası: 2428871232

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: Karsıyaka İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş