Kargı Şehit Refik Cesur İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 14 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kargı Şehit Refik Cesur İlköğretim Okulu Fethiye Muğla konusu Kargı Şehit Refik Cesur İlköğretim Okulu Hakkında - Kargı Şehit Refik Cesur İlköğretim Okulu Tanıtım - Kargı Şehit Refik Cesur İlköğretim Okulu Resimleri - Kargı Şehit Refik Cesur İlköğretim Okulu İletişim

Kargı Şehit Refik Cesur İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

Kişiliklerin geliştirilmesini en önemli adım olarak görmekteyiz.Hedeflerimize ulaşmak için kendisiyle ve çevresiyle barışık,yapıcı,olaylara olumlu yaklaşan,uygun kararlar alan, aydın,üretken,sorumluluk sahibi insanlar yetiştirerek ulaşabileceğimizin bilincindeyiz.

MİSYONUMUZ

Bilgi,teknoloji ve iletişim toplumu olma hedeflerimizi gerçekleştirmek için;bilgiye hızlı ulaşabilen,bilgiyi mal ve hizmet ürününe yansıtabilen,kendisine güvenen,kendisini sürekli yenileyebilen ve geliştiren, Köklü geçmişinden aldığı kültürel zenginlik ve güçle,dün olduğu gibi bugünde,ailesine, topluma,vatanına ve tüm insanlığa yararlı,araştırmacı,üretici,soran ve sorgulayan,Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,özgür ve mutlu nesiller yetiştirmek için tüm olanakları kullanmaktır.

Kargı Şehit Refik Cesur İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Fethiye
    Okulun Telefonu: 252 6239367
    Okulun Faksı: 252 6239367
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    sehitrefikcesur@hotmail.com
    Okulun Müdürü: FERAH SAN
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 110 - İlçe Merkezine Uzaklığı 12
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları 120

Kargı Şehit Refik Cesur İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş