Kardeşler İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 30 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kardeşler İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir konusu Kardeşler İlköğretim Okulu Hakkında - Kardeşler İlköğretim Okulu Tanıtım - Kardeşler İlköğretim Okulu Resimleri - Kardeşler İlköğretim Okulu İletişim

Kardeşler İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Kardeşler İlköğretim Okulu Eskişehir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kardeşler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kardeşler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kardeşler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kardeşler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kardeşler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Tepebaşı
    Okulun Telefonu: 2223201119
    Okulun Faksı: 2223200003
    Okulun Adresi: ŞİRİNTEPE MAH.ERKANAT SOK.NO:2 Tepebaşı Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    http://kardesler.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 968743@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Enver YILMAZ
    Okulun Öğretmen Sayısı: 28
    Okulun Öğrenci Sayısı: 512
    Okulun Derslik Sayısı: 17
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Tepebaşı tramvay durağıından geçen 3,5,17,23,50,53,54 ve 58 numaralı otobüsler okulumuzun önünden geçmektedir. Ayrıca 5 ve 23 numaralı minübüsler okulumuzun önünden geçmektedir.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Kardeşler İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş