Karataş Anaokulu Gaziantep Şahinbey

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karataş Anaokulu Gaziantep Şahinbey konusu Karataş Anaokulu Hakkında - Karataş Anaokulu Tanıtım - Karataş Anaokulu Resimleri - Karataş Anaokulu İletişim

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Karataş Anaokulu Gaziantep Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karataş Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karataş Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karataş Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Karataş Anaokulu 2004 yılında Özel İdare tarafından İl İlköğretim yapım programına göre yaptırılmış ve 02.05.2005 yılında eğitime açılmıştır. 02.05.2005 tarihinde Vali M. Lütfullah Bilgin İlköğretim okulu anasınıfı öğrencileri okulumuza taşınmış ve eğitimsürecine okulumuzda devam etmiştir.

Okulumuz 5 dersliktir.4 derslikte ikili Eğitim-Öğretim yapılmakta olup 1 derslikte tam gün sınıfı Eğitim-Öğretime devamı sağlanmıştır. Öğretmen Zeynep KAYIRAN�ın 02/05/2005 tarihinden kurucu müdür olarak atanması ile 2005-2006 Eğitim-Öğretim yılında 1 idareci 9 öğretmen 4personel, 8 yarım gün sınıfı ve 1 tam gün sınıfı olmak üzere toplam 9 sınıf da 200 öğrenci kaydı alarak eğitim-öğretim devam etmiştir.

2006-2007 Eğitim-Öğretim yılında 2 idareci 9 öğretmen 4 personel, 8 yarım gün sınıfı ve 1 tam gün sınıfı olmak üzere toplam 9 sınıf da 210 öğrenci kaydı alarak eğitim-öğretime devam etmiştir.

2007-2008 Eğitim-Öğretim yılında 2 idareci 9 öğretmen 4 personel, 8 yarım gün sınıfı ve1 tam gün sınıfı olmak üzere toplam 9 sınıf da 220 öğrenci kaydı alarak
    eğitim-öğretime devam etmektedir.

2008-2009 Eğitim-Öğretim yılında 3 idareci 9 öğretmen 4 personel, 8 yarım gün sınıfı ve 1 tam gün sınıfı olmak üzere toplam 9 sınıf da 220 öğrenci kaydı alarak

2009-2010 Eğitim-Öğretim yılında 3 idareci 9 öğretmen 4 personel, 8 yarım gün sınıfı ve 1 tam gün sınıfı olmak üzere toplam 9 sınıf da 220 öğrenci kaydı alarak

Karataş Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KARATAŞ ANAOKULU
    Adresi: KARATAŞ MAHALLESİ 401 NOLU CADDE 401 NOLU SOKAK
    Telefon Numarası: 3423713241
    Faks Numarası: 3423713933
    E-mail Adresi:
    Web Adresi:
    http://okulweb.meb.gov.tr/27/08/963935/

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş