Karacasar İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 1 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karacasar İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir konusu Karacasar İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir Tanıtım - Karacasar İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir Hakkında - Karacasar İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir İletişim - Karacasar İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir Resimleri

Misyonumuz

Biz, bütün ögrencilerin ögrenmelerini saglamak, onlarin bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetismelerine firsat tanimak ve onlara 21. yüzyilin gelisen ihtiyaçlarina cevap verebilecek beceriler kazandirmak için variz.

İlkelerimiz :

İnaniyoruz ki

Ögrencilerin ögrenmeyi ögrenmesi ilk önceliktir.

İnaniyoruz ki

Ögrenciler bütün çalismalarimizin odak noktasidir ve amaçlarimiza temel olusturur.

İnaniyoruz ki

Biz, birbirimizi ögrencilerin, velilerin ve toplumun sürekli gelisen beklentilerine ayak uyduracak sekilde gelistirmek için yüreklendiririz.

İnaniyoruz ki

Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz. Ögrencilerimize bir birey olarak saygi duyar onlari koruyup gözetiriz.

İnaniyoruz ki

Iyi bir egitim ögrenciler arasindaki bütünlesme kadar çesitliligi de gerektirir. Farkliliklarimizin bilincindeyiz ve bunlarin birer zenginlik kaynagi olduguna mani oldugunu sanmiyoruz. Birbirimizi anliyor, farkliliklari ve görüs ayrililiklarini bir zenginlik olarak kabul ediyoruz.

İnaniyoruz ki

Biz, sürekli olarak yeni ögrenme biçimlerine kendimizi adapte edecek becerililer gelistiririz. Ayni zamanda degisim ihtiyaçlari ile geçmis degerlerimiz arasindaki dengeye de koruruz. Degisim, mükemmeliyete ulasmada bize cesaret kazandirir, geçmis deneyimlerimiz ise degisimi göze almamiza yardim eder.

İnaniyoruz ki

Biz farkliyiz. Yetenekli, enerjik, coskulu ve üretkeniz.
    Vizyonumuz
    İstiyoruz ki

Okulumuzda, ögrenme temel ihtiyaç kabul edilsin.

İstiyoruz ki

Okulumuzda her veli, ögrencisine ögrenme için her türlü firsatin verildigini bilsin.

İstiyoruz ki

Okulumuzda, hem ögretenler hem de ögrenenler birbirlerinin ögrenmesine ve birbirlerinin gelisimine yardimci olmanin önemine inansin.

İstiyoruz ki

Okulumuzda, çalisanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Dogrulari yaptiklarinda alacaklari cevaptan korkmasin ve gerekenleri yerine getirmede endiseleri olmasin.

İstiyoruz ki

Herkes okulumuzda, her gün daha iyiye ulasmak için çalissin.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:
    KARACASAR İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Karacaşar Kasabası Gülşehir
    Telefon Numarası: 3844256006

kaynak :webrehberiz biz

Bu Sayfayı Paylaş