Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretim Okulu Bilgileri Ula Muğla

'Muğla Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 1 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretim Okulu Bilgileri Ula Muğla konusu Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretim Okulu Hakkında - Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretim Okulu Tanıtım - Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretim Okulu Resimleri - Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretim Okulu İletişim

Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretimokulu Muğla Ula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretimokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretimokulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretimokulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretimokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Ula
    Okulun Telefonu: 2522517007
    Okulun Faksı: 2522517007
    Okulun Adresi: KARABÖRTLEN KÖYÜ
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok