Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtım - Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu İletişim

Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz ilk olarak 1936 yılında eğitim öğretime açılmıştır.1978-1979 öğretim yılında beton binada eğitime devam etmiş,2005-2006 öğretim yılında yeni yapılan binada eğitime devam etmektedir. 17 derslikli olup bir anasınıfı ve bilişim teknoloji sınıfı mevcuttur.

Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KARAASLAN CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Taşra Karaaslan Dede Mah. Taşra Karaaslan Cad.No:90 Karatay
    Telefon Numarası: 3323596530
    Faks Numarası: 3323596530
    E-mail Adresi:
    karaaslancumhuriyetioo@gmail.com
    Web Adresi: -http://karaaslancumhuriyet.com

Karaaslan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş