Karaağaçlı İlköğretim Okulu Tonya Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karaağaçlı İlköğretim Okulu Tonya Trabzon konusu Karaağaçlı İlköğretim Okulu Hakkında - Karaağaçlı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Karaağaçlı İlköğretim Okulu Erişim Bildileri - Karaağaçlı İlköğretim Okulu Resimleri

Karaağaçlı İlköğretim Okulu Trabzon Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karaağaçlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karaağaçlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karaağaçlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karaağaçlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KARAAĞAÇLI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Karaağaçli ilköğretim Okulu Tonya
    Telefon Numarası: 4628836313
    Faks Numarası: 4628836313

Kurumun Misyonu :

İlköğretim cağındaki her çocuğu: Milletin kültürel, manevi, demokratik değerlerini benimsemiş, Atatürkçü Bilimsel Düşünceyi rehber edinmiş Ruh, beden ve zihin yönünden sağlıklı ve dengeli yetişmiş, Doğayı ve çevreyi koruyup geliştiren, Dünyanın her yerinde başarılı olabileceğine inanmış, Kendine güveni tam bireyler olarak yetiştirmektir. Kurum olarak yenilikleri izlemek ve gelişmeleri okul yaşantısına uyarlamak için her personelin araştırma içinde bulunması gereklidir.

Kurumun Vizyonu:

İlköğretim çağındaki her çocuğun; dünü tanımasını, bugünü öğrenmesini, yarını planlayarak yönetmesini, nitelikli insanlar olarak yetişmelerini sağlamaktır.

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş