Karaağaç Mustafa Usta İköğretim Okulu Ayrancı Karaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karaağaç Mustafa Usta İköğretim Okulu Ayrancı Karaman konusu Ayrancı Karaağaç Mustafa Usta İköğretim Okulu Hakkında - Karaağaç Mustafa Usta İköğretim Okulu Tanıtım - Karaağaç Mustafa Usta İköğretim Okulu Resimleri - Karaağaç Mustafa Usta İköğretim Okulu İletişim

Karaağaç Mustafa Usta İlköğretim Okulu Karaman Ayrancı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karaağaç Mustafa Usta İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karaağaç Mustafa Usta İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karaağaç Mustafa Usta İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karaağaç Mustafa Usta İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KARAAĞAÇ MUSTAFA USTA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Karaağaç Köyü Mustafa Usta iöo Ayrancı -Karaman

Telefon Numarası: 3384226555

Faks Numarası: Bilgi yok.

E-mail Adresi: Bilgi yok.

Web Adresi: Bilgi yok.

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş