Karaağaç İlköğretim Okulu Bilgileri Çerkezköy Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karaağaç İlköğretim Okulu Bilgileri Çerkezköy Tekirdağ konusu Çerkezköy Karaağaç İlköğretim Okulu Hakkında - Karaağaç İlköğretim Okulu Hakkında Tanıtımı - Karaağaç İlköğretim Okulu Hakkında Erişim Bilgileri - Karaağaç İlköğretim Okulu Resimleri

Karaağaç İlköğretim Okulu Tekirdağ Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karaağaç İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karaağaç İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karaağaç İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karaağaç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KARAAĞAÇ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: KARAAĞAÇ BELDESİ KARAAĞAÇ İ.Ö.O.

Telefon Numarası: 2827582089
    Faks Numarası: 2827582089

VİZYONUMUZ

Çağın gerektirdiği bilgi, beceri ve teknolojiyi kullanarak kendini geliştirmeye çalışan, bilgi üreten, sürekli gelişen, topluma katkı sağlayan, milli ve manevi değerlere bağlı, toplumsal değerleri benimseyen, çağdaş, lâik, Atatürkçü, bilimsel düşünmeye önem veren, iyi bir öğrenci, iyi bir insan ve iyi bir toplum oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizi, içinde bulunduğumuz çağın imkânlarını kullanarak, bilgiye ulaşabilen ve bilgiyi kullanabilen, milli eğitimin temel amaçları doğrultusunda gelişen teknolojiyi yakından takip eden, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, kendine güvenen, ailesine, ülkesine ve insanlığa faydalı bireyler yetiştirmektir.

İLKELERİMİZ

*

Birbirimize ve kendimize güvenmek.
    *

Değişme ve iyileşmeye açık bir şekilde kurumumuzda kültürel gelişmeyi sağlamak.
    *

Öğrencilerimizin başarılarını arttırmak için karşılıklı olarak sorumluluk almak ve verimli şekilde çalmak.
    *

Akademik başarıyı düzenli artırıcı çalışmalar yapmak.
    *

Çocuklardaki yaratıcılığa yönelik çalışmalar yapmak.
    *

Okulumuzun fiziki yapısını ve donanımını, öğrenmeye katkıda bulunabilir bir şekilde düzenlemek.
    *

Atatürk ilke ve inkılâplarını esas almak.
    *

Bütün öğrencilerin başarabileceğini düşünmek.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş