Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Merzifon Amasya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 4 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Merzifon Amasya konusu Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Tanıtımı - Hakkında - Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Resimleri - Amasya Merzifon'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Bilgileri - Amasyadaki İlköğretim Okulları Hakkında

Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Amasya Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KARA MUSTAFA PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: SOFULAR MAHALLESI CUMHURIYET CAD. NO:120

Telefon Numarası: 3585131062

Faks Numarası: 3585133545

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:
    Kara Mustafa Paşa İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş