Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu Seyitgazi Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu Seyitgazi Eskişehir konusu Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu Hakkında - Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu Tanıtım - Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu Resimleri - Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu İletişim

Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu Eskişehir Seyitgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Seyitgazi
    Okulun Telefonu: 2226844261
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi:
    Karaören Köyü
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü: Burhan DURAN
    Okulun Öğretmen Sayısı: 3
    Okulun Öğrenci Sayısı: 48
    Okulun Derslik Sayısı: 6
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Köye Kırka Belediyesi otobüsleri ve şehirler arası otobüslerle sağlanmaktadır.
    Metropol İçi / Dışı : Dışı
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Var
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Yok

Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

2. beyzoş

beyzoş Yeni Üye

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi...

Bu Sayfayı Paylaş