Karışık Niçkler - Yeni Msn Niçkleri - Hoş Karışık Mns Niçkleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Dine tarafından 17 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Karışık Niçkler - Yeni Msn Niçkleri - Hoş Karışık Mns Niçkleri konusu ėήί УáĠΜúŔĐáή ∫ǿήŔá ∫ė√ėĆėĠίм.. √ė ∫ėήί ∫ė√ĐίĠίмί Ќίм∫éУé ∫őУŁéΜéУéĊéĠίм.. √ė ßίѓĠűή őŁűѓ∫éΜ ∫ėήίή ĠőżŁėѓίήĐė őŁéĊéĠίм..

Ξ ● Ξ ̲̲̅̅G Ξ ● Ξ ̲̲̅̅ İΞ ● Ξ ̲̲̅̅Z Ξ ● ● Ξ ̲̲̅̅L Ξ ●Ξ ̲̲̅̅İ Ξ●Ξ ̲̲̅̅AΞ●Ξ●Ξ ̲̲̅̅Ş Ξ ● Ξ ̲̲̅̅K Ξ

ßırak CaHiLLiĞim SaFLıĞım GitmeSin eLDen ßiLmek YanmakmıŞ ßüsßütün...

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є..

..ηєуι єякєη уαşα∂ıуѕαм нєρ σηα gєç кαℓıуσяυм..

˙·٠٠•● Her Ask bir mavi Masal..anlatilmayan ●•٠٠·˙

ĠűżŁėŕ Đű∫ėŕ ∫ėή Đű∫ėŕ∫ίή УűŔėĠíмė.. Иė ǿŁύŔ ĠíŦмė...

Her a$k ardına saklar acısını ya! ßen acılara sarıldım!... Sen yanımda olmayınca!

zindan gözlerini gördüm ya bugün…kilit vurdum gözyaşıma… mevsimsiz hüzünleri yaşıyorum sende…

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

Дкℓιη∂αη Ħ!ç Çιкмαуαη ß!я! Ńαѕιℓ Uzαкℓαя∂α Øℓαвιℓιя Ќ!..

●▪•orтαdоgu- vЄ- ΒаLкαήLαяıй- Єи- qЄVЄzЄ- кіSı ВЄйім-ВЄи•▪● (bunu ben genelde kullanırım na göre çalmak yoqq )

нα∂ι вєη кυ¢υккєη вıℓıη¢ѕız¢є мıкηαтıѕ уυттυм ! αмα нєякєѕ∂є ∂ємιя ραя¢αѕıмı уυтмυѕ gєℓєη уαρıѕıуσ qι∂єη уαρıѕıуσ (bunuda çokkullanırdım msnde olmasada )

ﻯ€йЇ ﻛể√!ỳ٥Řﺚщ

Ħãگяє†įήŁє ЧaήĐı ĠöηŁùм

گεήί گεήℓε Ўãگãмãκ √ãяκεή گ£ήگįz Ħãگя£ŧįήℓ£ Ўãگãмãκ Zøяųмã GįĐįЎőя .

Mєяαк єтмє ѕαηα şιιяℓєя уαzмαм αятıк ѕαηα тüякüℓєя уαкмαм ßιя єуℓüℓ αкşαмı ѕσкαğıη∂αη gєçιρ ѕєηι αğℓαтмαм

ßєη ∫αηα Уαηαякєη Ş!м∂!...∫єη Ķ!мв!ℓ!я Ńєяє∂є Űşüуσяѕυη!!!

Дяzα Ħα¢єт Уσк Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

ßιяℓιктє Øℓ∂υğυм Íηѕαηℓαя∂αη Уαℓηızℓığı Őğяєη∂ιм..

†єяк є∂iℓмiş уαşαη†ıмıη ßiя ∂υяαк ö†єѕiη∂єѕiη

EĞer ßirGün GiDeCekSen ŞimDi De GeLme!!!YokLuĞunu KaLDıRaCak YüreĞi ßen YaLnızLıĞıma HapSettim...

░║ ... ∫α∂є¢є Ġöяєвιℓ∂ιğιη Kα∂αяıм ... ║░

•●((¯˚•._.•∂υуqυℓαяı кσzℓєуη ωє αℓєωє ωєяєη вєηιм •._.•˚¯))●•

(¯`•.(¯`•.(¯`•.ک!ήØĐ!.•´¯).•´¯).•´¯)

...Żαмαη ∫ίℓєя Đємίşтίη ∫ίℓίηмίуσя Уαşαηαηℓαя!..

¥Åz¥ÅĞmU*U Dü$€* Du*u* ¥ü*€Ğim€

•# ...ßeη∂en Öte ßeη∂en Żiyα∂e!..

•#»¦« ∫єиiи ßєиi ∫єvмємєyє Уємiиiи мi Vдя!!! »¦«

: === ßuGüN SeNi sEnSiZ YaŞaMaK A$KsA sEnI SeNiNlE Ya$aYaCaĞıM YaRıNlArA KaLdIrIoRuM A$Ki ===

Ġüνєη∂ιğιм Tєк Şєу Åуηαуα ßαктιgιм∂α Ġσя∂υgυм νє ¥υкαяι ßαктιgιм∂α Ġσяємє∂ιgιм∂ιя

!к! ∫ıηıя üℓкєη!η Đ!кєηℓ! Tєℓℓєя!у!z Đσкυηυяѕαк Kαηαя Eℓℓєя!м!z Ħ!çк!мѕєує ∫öуℓємєz Ġ!zℓ! Ġ!zℓ! ∫єνєя!z Kανυşυяѕαк ß!тєяιz ß!z ...

Ġєℓ ∂üηуαηıη göя нαℓ!η!.. Уαşα∂ıм ѕєνg!η!η єη кöя нαℓ!η!..
    Ş!м∂! gєℓ ∂є ѕєуяєт; ßєη!м ѕєη∂єη ѕσηяαк! нαℓ!м! ...

ßυz∂υм !ηc!т!ℓ∂!м ∫υ σℓ∂υм ∫єη ßєη∂є Уüzєякєη ßєη ∫єη∂є ßσğυℓυуσя∂υм ∫υуυм ¢öℓℓєяє ¢αğıяıℓıуσяυм ∫υуυм Ş!м∂! ∫αηα ∫υѕυуσяυм !!!

•# ::.. ßєη¢є Ş!м∂! ∫єη ∂є Ħєякєѕ Ġ!в!ѕ!η __ ک!ήØĐ! ..::

∫öz ß!тт! Ş!м∂! ∫υѕмα Żαмαηı ¦> <¦ ••●› ک!ήØĐ! ‹●••

»¦« ĐàУàη ĠöηŁùм »¦« •#»¦« ک!ήØĐ! »¦« •

' ҳ̸Ҳ---•| ii ki doğdun|•---Ҳ̸ҳ ' »¦« kusen»¦« }•-----» ک!ήØĐ! «-----•{

׺°”˜`”°º× ک!ήØĐ! ׺°”˜`”°º× (¯`•._.•[ک!ήØĐ!]•._.•´¯)

υмυтℓαяιη тüкєη∂ιğι уєя∂єуιм.αмα тüкєηмємєк ιçιη нαℓα ѕözüм∂єуιm

ҳ̸Ҳ̸ҳ ک!ήØĐ! ҳ̸Ҳ̸ҳ ((¢îkøLдтд dî$Lєrîmî hдyдt dû$Lєrîmî ¢ûrûттû)) َ

Eski Günahların Gölgeleri Uzun Olur...

bi insanı herkes kırabilir...sadece en sevdiği acıtabilir...çok acıttığında anladım...

acıların ortasında kaldım çok yalnızım çok bunaldım ağlarım diye sevinsen de gülerim inadına dön deliyee...

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<<

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN

anılcak bir 'adın'bile yok
    ·٠٠•●Ben maviye sonsuz bir anlam yükledim seninle ilgisi yok... ˙·٠٠•●

ben mevlana değilim...adam ol da gel!!!!

14 şubat sevgililer günü erkek eleman alımları başlamıştır!.

۰۪۪۫۫C۪۫۰_۰۪۪۫۫ S۪۫۰۪۪۫۫E۪۫۰۪۪۫ ۫N۪۫۰۪۪۫۫S۪۫۰۪۫ ۪۫İ۪۫۰۪۪۫۫Z۪۫۰۰ ۪۪۫۫O۪۫۰۪۪۫۫L۪۫ ۰۪۪۫۫M۪۫۰۪۪۫۫U۪ ۫۰۪۪۫۫Y۪۫۰۪۪۫۫O ۪۫۰۪۪۫۫R۪._۰۪۪۫ ۫C۪۫۰۪۫

(_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅ _̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅( )ڪے~ ˙·٠٠•● ˙·٠٠•● BuNaLıM MoDuNDaYıM EfKaR'ıM HaT SaFhAdA

§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..

ŠęηΐηĽę¬ĩŁķ¯Đĕƒâ¯ŐŁŭγσЃù쫧ąŊã|

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı...∂öηüş üηüη cαηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂işiη ѕαкLı..! -----»ک!ήØĐ!

σ νєƒαѕız кαℓвιη нιѕѕєтмєѕє∂є.. ѕαηα вυ şαякıуı ∂ιηℓєтє¢єğιм.. вυ αşкıη υğяυηα öмяüм вιтѕє∂є.. ѕαηα ѕєνмєуι öğяєтє¢єğιм…

ﻛ є и ط ц ĸ α ℓ ط í и ط í я τ α и є ﻛ í ﻛ í и

SiLDiKLERiM vardir bir de !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMd ir Adlari anilmaz hatirlari sorulmazSadece ""BEDDUALARIMDI R

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

*___:::: --ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoĞrU oLaNLaRDaNıM_!!

Her zaman doğru değiLdir eLßet seçimLerim gün geLir $erefsizLeride severim...

Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin GeriSi İLerLeSin!!

Bu aRaLAr oT TakiLiYom isTéYén.. ézip GéÇéR isTéYéN SARIP iCéR!

ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..

a$k biR kumssaaati qibidir kaLp doLarken beYin boşaLır

eğer intikam alabilseydim seni affederdim

kaLßin kadar konuş...!!!

ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim

içimde ßi a$k war her geçen gün ßayatLayan önceki günün izi ßiLe kaLmayan...!!!

Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

ےeηi طeηim Кαdαг ڪےeveη varsa ڪےαηα طeηim Кαdαr Hαڪےгet Кαlڪےıη

kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !

ßANA ßU SEHRIN GECELERINDE AGLAMAK YASAKSA BU SEHRIDE YAKARIM GECELERIDE.. > )
    : ßenım damarlarımda dolasan kımyasal bır etkı sen aşk degılsın guzelım senınkı etkıye tepkı

İlq qün anLASAmadIk hataLArLA basLADık DAha sOnra anLAstıK aLEmi agLAttık şİMdi isE caN cieR oLup orTamLARa aKTık...__

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazge çmez unutma...!!!
    вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єηιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єηιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

.°•. °•. °•. °•. Her Kalb Kendi Şarkısını Söyler .•° .•° .•° .•°

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

вαzєη ѕσηℓαя вαşℓαηqıçтıя кαçışℓαяѕα кυятυℓυş...gєяι ∂є кαℓαηℓαяı çöρ ∂ιє αтмışıм вєη кöρєк σℓαη вυуυяѕυη кαяışтıяѕıη !

B€yaz AtLı Pr€nsini B€kL€m€ S€yis€ Razı oL Yoksa B€ygir€ Kalırsın..!

B۰۰۪۫ ۪۫I۪۫۰۰۪۪۫R۪۫۰۰ ۪۪۫۫T۰۰۪۪۫۫A۪۫۰ ۰۪۪۫۫N۪۫۰۰۪۪۫۫E ۪۫۰۰۪۪۫۫M۪۫۰۰۪۫ ۪۫S۪۫۰۰۪۪۫I۪۫۰۰ ۪۪۫۫N

ßÅηÅ K£ηDįήįZį ÅĞıяDãή ڪãTмãYã Çãlı$Mãyıή H£PįήįZįή įήDįяįMLį GüήlεяįNį ßįLį¥ôяµM

Anlatamadigim birseyler var hep baska baharlara biraktigim ... Ucurumlari tam a$arken kırılıyor kanatlarim..

Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм.

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé. .ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé. ..!!!..

ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή๑:.•

ßẽή ǺگKι گẽήLẽ yǺگǺyǺмǺzگǺм vǺґگıή σLмǺگıή

įگŧεмεм گε√ίℓмεЎį گε√įℓмεκ گεήگįzℓįκگε

(¯`•._.•◊◊◊Séήì SèυíУǿŕµм◊◊◊•._ .•´¯) (¯`•._.•◊◊◊Séήì SèυíУǿŕµм◊◊◊•._ .•´¯)
    (¯`•._.•◊◊◊Séήì SèυíУǿŕµм◊◊◊•._ .•´¯)

«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »» «« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »» «« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »»

ηє кιмѕєує кєη∂ιмι тαηıтмαк gιßι ßιя ∂єя∂ιм! ηє∂є кιмѕєηιη ßєηι тαηıмαѕı gιßι ßιя ℓüкѕü ναя∂ıя!!!

∂üηуα∂α єşιм вєηzєяιм уσк αмα bana вєηzємєує çαℓışαη єzιк çok

♥♥♥ÇOK TATLIYIM KAHRETSİN♥♥♥ccx ccx♥♥♥ÇOK TATLIYIM KAHRETSİN♥♥♥ک!ήØĐ!:7

Yéni Bir Sayfa Açtım KénDiMé içinDé SéN Yoksun..Kalbim hayvanat Bah.esi DéğiLki içinDé koPeqLér oLSun

.İçim rahatENİM YİTİRDİĞİM ŞEYİ KAZANAMAZ Kİ BAŞKA BİRİ
    καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕиріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа.

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıк...

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς...!

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

єℓєşтιямє вєηιвєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...

nasıl sensizliği ben yaratmadıysamtadacagın bensizlikte benim eserim olmayacak...!!!

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη

кαяdєşιм gєяι dυямαуιη уαℓαηdα вєηιм dσğяυdα вєηιм вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιмηєdє кαℓαηα gιтgιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα.

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun....

bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsün...

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan bu sevgi nedir bilmez insanlardan!!...İyi insan öldü..YAŞASIn KÖTÜLÜK...

"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş... "

Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!

Gerçek buysa yaşıyorsak Kader varda biz yazıyorsak Ben seni kaderime yazdım. İster siler gidersin ister kalır ömür boyu seversin....

Gideceğin yere beni de götür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe Alışırsan...Ya Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk Unutursan...

KaderimSe ÇekeriM ÇilemSe GüleR GeçeriM..!

Yoklugunda Seni Özlemem GerekirkenVARLIĞINDA YOKLUGUNA HASRET BIRAKTIN.

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı..

Kalbimi gökyuzune actım sevgilim Gözlerinin pırıltısını yıldızlarda aradım...

İnanmıyorum İnsanların Süslü Laflarına...Beni Sevdikleri Zaten Yalan..!!

кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя...

' Göremezler... İzin Wermessem Üzemezler... Çözemezler... Benim Bir Düşüm War ki Asla Bilemezler...!!!

ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

' Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

ßen Ciğer Olmaktan ßıktım..Siz Kedi Olmaktan ßıkmadınız mı

Qlmek SQRun deqıL Fakat KeFen TaRZıM deqıL

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

ஐღღŞêŋiżĺiķBăŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

yeter artık yüreğim...Yapma bunu kendine...Geçmişi göm artık bir daha bulamayacağın yerleree

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ

уαктιgιη αтєѕι ѕση∂υяємє∂ιм ѕєη нαℓα ѕєν∂αℓıм нαℓα вєℓαℓıм

₤ ₪ĺ ک ₤ ω m ₤ ¥ ₤ ₪ö l ک ü ₪

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ... Ve A$k İnCiTTi.....

Hak etmediğin kalbim hala senin için ağlayabilecek kadar kırık sana ...

нαуαт вαzıℓαяıηα мυтѕυz σℓмαкℓα ∂υуgυѕυz σℓмαк αяαѕıη∂α вιя тєя¢ιн нαккı тαηıя ∂αнα ƒαzℓαѕıηı ∂єιℓ..!

(_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅ _̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅( )ڪے~• ҳ̸Ҳ̸ҳ ک!ήØĐ! ҳ̸Ҳ̸ҳ You are my LETHE.... Sen benim LETHEMSİN...

Kötü insanları tanıma senesi(2007) can çekişmekte adımın beş hanesi..Yaşamdan soğumanın çoktur bahanesi.....

§£я¢£ KλĐλя ¥ûя£ؤأмأη GồK¥ûżû Kλďλя §ληĆı§ı ώλя ...Söyle.eğer miydi ????.KıRgInIm..hemde çok...

seni ne zaman aklar...Nede sular paklar..... Biz ki vedaları Selam yapandık..Geçti artık......

{ßana qüLüorsunuz çünkü farkLıyımsize qüLüyorum çünkü hepiniz aynısınız....}

^♥HeR♥ZaMaN♥HeR ♥YeRDe♥eN♥BüYüK ♥♦♦BJK♦♦♥^:cool:

kaRqa$ık ßuRqa$ık duyquLaRıм..ÇöPз aTaмaм!..Sen var мısın buqn?..YaRınıмda oLasın..?

Çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın. Elindeki ölümlü; para ev mülk ta ki vücut. Rab cömertliğinde asla koymamıştır hudut.

GöZlErİnE bAkTıKçA aGlAsAdA gÖzLeRiM aGlAmAk İçİn OlSaDa GöZlErİnİ öZlEdİm

Kırgınlık Kimlik değiştirdi...Ve vazgeçiş oldu benim için ......

: iтLє köpєkLє uğraşacak vakтiм oLsaydı vєтєriηєr oLup sєηi тєdavi єdєrdiм.

°º¤ø¸¸ø¤º°`° º°¤ø¸ßU &ETH;ÛѥŠ&ETH;ÎP§ÎZ ßÎR |{U¥U°º¤ø¸¸ø¤ º°`°º¤ø

: Ben Senin Yalnız Kalışlarında Tek ADRESİN OLAMAM!

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̅̅̅ ̲̲̅̅̅(̅_̅_̲̅P̲̅ a̲̅я̲̅l̲̅a̲̅m̲̅ e̲̅n̲̅t̅_̅_̅_̅_ ̅()ڪے: ~• ҳ̸Ҳ̸ҳ ک!ήØĐ! ҳ̸Ҳ̸ҳ You are my LETHE....

|| MutLu EdemiyCekséN Mé$quL Etme

: O)seNdeKi hava beNim biSiKLetiN teKeriNde de vaR..O)

Sen dogRu beN baya yaNLış..Bay dogRuyLa bayaN yanLıŞ Sanki heRşey Sana kaLmıŞ düNya İStedigiN kaDaRmış

♥Ǻگkιм ♥ ♥Ǻگkιм ♥ ♥Ǻگkιм ♥ ♥Ǻگkιм ♥ ♥Ǻگkιм ♥ ♥Ǻگkιм ♥ ♥Ǻگkιм ♥ ♥Ǻگkιм ♥

GüNahLArını KapatabiLecek kadar SEVAP
    " Önce bi sen AL "
    Arkadamdan konuşanLar ödeyecektir VebaL!!!

вєη мєℓєк уüzℓü şєутαηнєρ υçℓαя∂α уαşαуαη

√∞ ŜåŃä ĐõŚ†υм ĐįγêиLэя шåŕγâ АLãγı Ήãшâ ∞√

<#> Bizde HırsSızLık Sende Bariz HırSızLık <#>

~√V^√~√V^√V'^~hani senin için .......♥........ atıyodu ya ~----------------~ bak durdurdum .......♥

haLa anLamadın.. 40 fırıN ekmeK yeSende kaR etmez.. HamuRunda yok
    deLikanLıLıK.

Bazen ne kadar genç olursanız olun yorgun ve yaşlı bakıyorsunuz ve tek bir söz kalıyor geriye Vazgeçmek...!Korkma seni artık sevmiyorum

Bu Sayfayı Paylaş