Karışık Msn Nickleri İletileri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda SeLeN tarafından 18 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Karışık Msn Nickleri İletileri konusu kısa mesajlar - aşk nickleri - dostluk nickleri - değer vermekle ilgili nickler - sevgi mesajları - arkadaşlık nickleri - koyan sözler - istan sözleri - özlem mesajları - ayrılık mesajları

Sözlerin büyük yüreğin küçük yalnışların çok doğruların hiç yok kendini göre şanslısın ama bana göre zavallısın .

Sarı giyer güneş olursun , mavi giyer gökyüzü olursun ,siyah giyer matem olursun ,bir gün beyaz giyer benim olursun.

Sen vaktinden çok sonra gelen sevdalı bir yağmur gibisin çisil çisil gözlerimde .

Sen nefes aldıkça, umutlarım nefeslerinde yaşadıkça ağlamıyorum ağlamayacağım da.

Ayaklarımı yola düşürdüm boğucu filmi ileri saramadım Daraldığım yerde kalamadım başına buyrukluksa öyle olsun

Kötüye iyi demem ben ezelden beridir böyleyim Oltayı gırtlaktan yemem .

Hayat bir cümle ise ölümde onun noktasıdır .

Hayatın en acımasız şartlarında bile yüzümüzden bedava tebessümü eksik etmedik biz insanları insan olduğu için sevdik.

Seni ne kadar sevdiğimi bilmek istersen gök yüzündeki yıldızları say .

Aklimda kalan gidisin deil geri Gelmeyisin .

Ya Olmasın Ayrılık Denen Bu İllet Ya Da Adam Gibi Sevmesini Öğrensin Bu Millet .

ßilmiyorum kimsin benim için bilmiyorum nesin gözümde bildiğim tek şey yasaklısın benim için.

Gemisini en son terk eden kaptan gibi.En sonunda fırtınalar kopsa bile.Bırakmam seni gemim batsa bile . Senin kalbine gömülürüm.Ki ben gemimi tertk etmem .Asla sevdiğim asla gitmem .

sevipte sevmiyorum diyeni seven affetsin; sevmeyipte seviyorum diyeni Allah kahretsin.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Bu Sayfayı Paylaş