Karışık Aşk Sözleri

'Güzel Aşk Sözleri' forumunda umutsuz vaka tarafından 9 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. umutsuz vaka

umutsuz vaka Yeni Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Karışık Aşk Sözleri konusu
    *hayallerimizi umutlarımızı yıktık...ne kaldı bize..??sen varken bir sebebim vardı şimdi sebebsiz kaldım....rüyayı qerçekle karıştırdımm.!!(U)

*kalanı hak ettiqi qbi aqırladıysa bu yürek..gidenide laik olduqu qbi uqurlamasını bilir elbet..!!

*yokluqum deqistirmis seni...en çokta yüreqini..sen hanqi ellere kaptırdın kendini..? oysa ki ben Allah'a emanet etmiştim seni...

*hicbir zaman adam qbisi bni bulmadı o yzden geriye dönüp baktıqımda özleyecek tek bi adam olmadı..!

*sewqisiz serseri..!!

*aşk bu.. inansanda senin inanmasanda..!!

*dün doktora qttim..böbreqimde taş..kalbimde sni buldular

*bundan daha kötüsü olabilirdi...örneqin bu kalpsiz çocuk bnm sewqilim olabilirdi..!:kihkih:kihkih;)

*bütün insanları sewebilirdim..sewmeye senden başlamasaydım...

*alsalarya şu yaş ddolu qzlerimi yerlerden,çalsalarya haberim olmadan seni kalbimden,seni unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden...ölürsem söyleyin..mezarıma qelmesin o sewmeyi bilmeyen..!!:'(

*sew öyle sewki kalmasın sende qurur..qururun bulunduqu yerde sewqi son bulur.!

*yazık oldu btn emeklerime deqermiydi snn qbi kalpsize...

*Dünyan öyle bir kararsınki...seni aydınlatan tek ışık qözlerim oLsun.!!

*sewilmeyen öqretmeen qbiydi kalbim...dersi bilipte parmak kaldırannlara inat hep dersten anlamayanları seçti...

*

Bu Sayfayı Paylaş