Kaptan - Benim Suçum Yok Şarkı Sözleri

'Yerli şarkı sözleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 13 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kaptan - Benim Suçum Yok Şarkı Sözleri konusu Kaptan Benim Suçum Yok-Kaptan Benim Suçum Yok sözleri-Kaptan Benim Suçum Yok lyrics

Baba benden sana rica bu bak sakın panik yapma
    bir zamanlar ailemdin ugur samim fatma
    simdi yok annem yok yok melegım kardesım dısında
    biton borc ve bıton mevzu ulan çaresiz bakışlar
    neden hep tek bizi bulur , gokyuzu bir dizi bulut cevrelemis duman sehri oglunu ve bizi unut
    soframıza da yaşlar akar anneminde eli dururkaldırın tüm enkazları doğabılırde yeni umut
    bugun dogum gunuydu lan kardesımın bana dusenıde yapamadım
    kahrolası elım ısede yaramadı , su rezillik yuzunden ona bı hediye alamadım , bunuda yazmaya yuzum yok defterlerlerim kalabalık
    bugun benden yuzuk bekledin sevgilim üzgünümicimde volkan olup hayat hep karartı püskürür
    her nekadar mutlu olman icin caba versemdeben degilde parasızlık bulur kaybetme lüxünü

kültablasını masaya koyda iyice dinle şarkımı bu sana anlatacaklarımın öncesinde kesin şartıdır
    seni , senin kafana melodilerle süslicemki bazı olaylarla yüzlesecek cümlelerin çarpımı
    ne toplamak basit seni , nede çıkartmak içimden beni delirten hiçbi kadını peçe kapatmaz izin ver
    dudaklarını brisi denemesin ve satma elimden geleni arda koymam inan sebebi hatta 1 cümle
    seni çok seviyorum ve nokta , kısa ve öz
    adına karalanan harfleri zorlanmayıp kitaba dök
    bak bakalım kaç sayfalık roman tüketmiş bu dört ciltlik ömrü okumayan kalırsa bak şu silaha söz
    eller infaz gereği tetiği kendi kafama yöneltir
    Bende zaman durur ! sonra belki mezara gömersin dik bi fidan sulamasanda yağmurunda dökersin
    sonra boy verip büyürse yerlerinden sökersin

Bu Sayfayı Paylaş