KapakLık nickLer

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 14 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    KapakLık nickLer konusu
    ÇıkarsınLar Seni SatışaBir Lira Verene Lanet OLsun

"Unutsun Beni" Diye Haber Göndermişsin.. Bir Düşün BakaLımHatırLanmaya Değer misin

ACIKCA NEFRET ETMEK ASIL DUSUNCESINI GIZLEMEKTEN DAHA ASİL BIR HAREKETTIR. (CICERO)

SEN SIMDI KARA BIR KUşKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM OYLECE KALIYORSUN "KENDI CEHENNEMINDE!"

Hiç başLamaması gereken aşktı buZaten yasakLarLa başLayıp yasakLarLa bıten.Artık dönmek yoksevmek yok.Yeniden sevmesini biLdim yaUnutmasını da biLirim

Bence Şimdi Sen De Herkes Gibisin.. :) [Nazım Hikmet RAN]

N£ iLktiN n£d£ Son oLduN Hayatta YaŞadıGım Kacak ßi OyunDun SeWGiyLe DogDun NefretLe Yok oLdun üzGünüm Güz£Lim S£nd£ YaLan oLduN..

BuguLu CamLardaki sÖzLer gibisin.Nefesim OLmadan Sen Bir Hiçsin. (:)

Umurunda Mı Bana Verdiğin Acının SüresiYÜREĞİMDEKİ NEFRETİN BİLE SANA YOK GİDESİ..

Affedilmek istemedin Nefretimi bekledin Seni senden başka Kimse kimse kimse affedemez !!

Benim gözümde bir "hiç"sin artık Nefretim aşkımı aştı bu gece.. [Bedirhan Gökçe..]

SeviyOrum YaLan yOk. Ama UmutLanma "Aşk Bitti."

Seni seviyorum'Larım vardı..
    gittikçe devrikLe$ti..
    SiLdim hépsini..

Nefretesevgiden Daha Çok Güvenirim.Çünkü Nefretin Sahtesi OLmaz!

DönüpBir An Geçmişi Anımsadığında Canın Çok Acır.Ama NafiLe "Geçmiş OLsun"Lafı KuLakLarında YankıLanır..

Gεçіcі нενεs dεğilнак εdεиε иεfεs оLuяuм .

вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιмηєdє кαℓαηα gιтgιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα...

Bu Sayfayı Paylaş