Kanuni İlköğretim Okulu Merkez Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kanuni İlköğretim Okulu Merkez Trabzon konusu Kanuni İlköğretim Okulu Hakkında - Kanuni İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kanuni İlköğretim Okulu Resimleri - Kanuni İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri

Kanuni İlköğretim Okulu Trabzon Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kanuni İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kanuni İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kanuni İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kanuni İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KANUNİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Pazarkapı Mah. Islahane Sokak No:25 61200 Trabzon
    Telefon Numarası: 4623213696
    Faks Numarası: 4623230373

Kurumun Misyonu :

1-Çevresiyle bütünleşmiş, çalışanların mutluluğunu esas alan ve çevreye örnek olarak model okul olmayı sürdürmek. 2-Değişen dünya şartlarında öğrenmeyi ihtiyaç olarak algılayan bilgi toplumunun insanını yetiştirmek. 3-Özgür düşünebilen, düşündüğünü açıkça belirten, yorum yapabilen, sorgulayan araştıran ve teknolojiyi etkin olarak kullanabilen. 4-Öğrencilerimizi zihinsel, sosyal bedensel ve duygusal alanlarda geliştirerek;Bilgili,sağlıklı üretken ve kişilikli bireylen olmasına yardımcı olmaktır. Bütün anne ve babalara ulaşıp daha önce yapılmış eğitim hatalarını düzelterek çocukları; bağımsız geleceğe güvenle bakan toplumsallık bilincini içeren bir hayata hazırlamak istiyoruz.

Kurumun Vizyonu:

1-Kanuni İlköğretim Okulu sevgi, güler yüz,ilgi ve bilginin temel değerler olduğu bir öğrenme ortamı oluşturmak, öğrencilerin ve çalışanlarınmutluluğunu sağlamak için vardır. 2-Bütün öğrencilerimize öğrenmeyi ve bağımsız düşünmeyi öğretmek için varız. 3-İnsanların ortak değerleri sayılan uygarlığa hizmet edecek bağımsız ve sorumluluk bilincine sahip insan yetiştirmek. 4-Hayat deneyimlerinin kazanıldığı küçük fakat çok güçlü bir aile yuvasıdır. 5-Her alanda mükemmel kendine güvenen çok yönlü, bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış bilim ve teknolojik gelişmelere ve üretilen bilgilerin topluma yayılmasına yardımcı olmak için vardır. 6-Öğrencilerimize düşünme, sorgulama, analiz ve sentez yapabilme;Kendi kültürünü ve insanlığın ortak birikimini değerlendirme becerisini kazandırmak.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş