Kalbimizden Allah'a Giden Bir Dua

'Dualarımız Dua paylaşımları' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Mart 2009 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_Sema

    Mavi_Sema Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    Kalbimizden Allah'a Giden Bir Dua konusu
    Kalbimizden Allah'a Giden Bir Dua

    Yarabbi, nasıl Veysel Karani Hazretleri’nin ruhunu sana ulaştırmışsan, Nasıl Yunus’un ruhunu sana ulaştırmışsan, Nasıl Erzurumlu İbrâhîm Hakkı Hazretleri’nin ruhunu sana ulaştırmışsan, Hacı Bektaş Veli Hz lerinin ruhunu nasıl sana ulaştırmışsan, Mevlanâ Celâleddin-i Rumi Hazretleri’nin ruhunu sana ulaştırmışsan ve ismini sayamadığımız nice hanım evliyalarından biri olan Rabia-i Adeviyye Hazretleri'nin ruhunu sana ulaştırmışsan, Onca evliyanın ruhunu nasıl Sana ulaştırmışsan, Onlar nasıl “ermiş” olmuşlarsa, beni de onlar gibi Sana ulaşmış kıl Yarabbi!

    Amin
     

Bu Sayfayı Paylaş