Kalbim çok acıyor güvercin

'Resimli Şiirler' forumunda maviboncuk tarafından 1 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. maviboncuk

maviboncuk Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kalbim çok acıyor güvercin konusu [​IMG]

kalbim çok acıyor biliyor musun güvercin elimde kaldı solmuş çiçeklerim söndü tüm hayallerim kırık dökük kaldırımlarda kaldı umutlarım kalbim çok acıyor güvercin biliyor musun eskide kaldı artık tüm güzel olan her şey eski sokaklarda kaldı mutluluklar yok artık böyle bir çift gülen yüzler eskide kaldı artık tüm yaşanmışlar kalbim çok acıyor güvercin sende gitme beni bırakıp bu şehrin sessiz sokaklarında biliyor musun güvercin kalbim yine de çok acıyor hep böyle kötümüdür bu hayat bu insanlar neden hep gülen yüzleri solduruyorlar neden ne den güvercin sen biliyor musun neden böyle bende senin gibi uçmak istiyorum koskoca mavi gökyüzünde uçmak istiyorum kötülüğün olmadığı bir yerde yaşmak istiyorum öyle yer var mı güvercin yok dimi bak sende susuyorsun sahi yok mu güvercin desene ben kendimi kandırıyorum kalbim çok acıyor güvercin
    güvercin ben çok üşüdüm sen üşümek nedir bilirimsin güvercin bilirim tabi her gün uçuyorum şehir şehir geziyorum soğuk yağmur fırtına demden uçuyorum kanatlarım öyle acıyor ki bazen arkadaşım benim de kalbim acıyor biliyor musun
    küçük arkadaşım hem de hiç olmadığı kadar acıyor kalbim en çokta sana üzülüyorum küçük arkadaşım ne üste var ne başta ayakkabıların yırtılmış kazağın sökülmüş ellinde solmuş bir demet çiçeklerin yokmu seninin annen baban küçük arkadaşım yok Güvercin biliyor musun ben o çiçekleri annenim mezarına götürecektim oryada sadece vapur gidiyor güvercin almadılar beni jetonum yok diye bide senin annen yok baban yok yanın da dediler hem senin üstün başında pislik içinde git buradan sokak çocuklarını almıyoruz dediler
    şimdi biliyor musun kalbim neden bu kadar acıyor işte bunun için acıyor yılardır görmedim annemin mezarını son kez bir görecektim ona doya doya sarılacaktım son kez annem diye ağlayacaktım biliyorum o beni duymaz şimdi bir toprağın altında ama biliyorum ki beni duyuyor annem seni çok özledim sana sarılmayı elimden tutup beni gezdirmeni çok özledim senle uyumayı çok özledim annem annem sana çiçek getirdim ama soldular annem tıpkı benim gibi onlarda soldu annem neyse annem ben gidiyorum artık kalbim çok acıyor annem çok acıyor senin yokluğuna nasıl alışa cam ben nasıl annem çok zormuş be annem sensizlik gece o kadar çok korkuyorum ki annem ama seni düşünüce senin yanımda olduğu nu düşünce tüm korkum geçiyor annem annem biliyor musun artık tek başıma değilim benimde bir arkadaşım var artık karanlık sokaklardan korkmadan geçi cem güvercin benim arkadaşım can yoldaşım oldu artık annem
    sen rahat uyu annem bu koca şehrin sokaklarında kayıp olmayacağım okuya cam annem yutamayacak beni bu koca şehir artık yalnız değilim annem güvercin var artık can arkadaşım annem seni çok seviyorum hoş çakal annem bu gece rüyama gel olur mu annem sana doya doya sarılayım annem
    annem mekanın cennet olsun güzel annem küçük kızın ve güvercin

güvercin beni dinlediğin için tsklerr güvercin hadi gidelim artık güvercin tut elimden
    kendi dünyamıza gidelim acıların olmadığı hüzünlerin olmadığı bu kentten gidelim
    yokluğun ve umutların sönmediği bu kentten gidelim
    kimseni annesiz babasız kalmasın bu acımazsız dünyada kimse tek kalmasın

Bu Sayfayı Paylaş