KaLan GüLmek oLdu...

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 5 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    KaLan GüLmek oLdu... konusu Gözlerinde bıraktım mutluluğuhislerim vardı oysa batık bir limandan alınma.
    bir çerçevem vardıbıraktığın an kırıldı.bir çift resimdik senle geçmişe mazigeleceğe anı olan.....ama senle gene kaldık yanlızlıkların kuyusunda ve bir el olmadı elini veren...mutsuzluğumuza...
    damladık önce akmaktan vazğeçtik...
    ateştik önce yanmaktan vazgeçtik...
    aşktık ve biz sevmekten vazgeçtik..

küstük artık birbirimize ve dürüstlükten vazgeçtik.....
    biz nerdeydik?ne olmalıydık derken hayallerimizdenkaldığımız yerden gideceğimiz yere ve masum bakışlarımızın azizliğinden vazgeçtik...
    saplı kaldık senle ufka bakan endişelerimizdenve bir birbirimize olan tüm inançlarımızdan vazgeçtik....
    inan artık vazgeçmekten vazgeçtim bende...taki adını andığım her saniye adınla başlamaktan vazgeçtim ....ve hüznümle buluşan bütün şimşekleri çakmaktan....

ve artık hatırlamaktan vazgeçtim....mutluluğu bir rüzgarın esintisinde aramaktanesicek mi?kasırıcak mı?şüpelerinden vazgeçtim....
    gülmekten geçemedim sana ağladığım kadar.....ama artık ağlamaktanda vazgeçtim.kalan gülmek oldu sadece..

2. avatar

paylaşım için teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş