Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos konusu Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos Hakkında - Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos İletişim - Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos Tanıtım -

MISYONUMUZ:

Bas Ögretmen Atatürkün gösterdigi "Çagdas Uygarlik seviyesinin Üzerine Çikarmak" hedefi dogrultusunda demokratik,katilimci,yaratici,bilimsel bir egitim anlayisi ile ögrencilerimizi bir üst ögrenim kurumuna ve toplum yasamina uygarligin gerektirdigi degisime açik aydin yurttaslar olarak yetistirmek.

VIZYONUMUZ:

Bilgi çaginin gerektirdigi bilgi,beceri,deger ve teknolojilerinin etkin kullanimini saglayarak,çalisanlarin motivasyonunu en üst düzeye çikarmis, ögretmen,ögrenci ve veli memnuniyetle odaklanmis,es deger kurumlarla yarisacak düzeye erismis kaliteli, seçkin,ögrenen ve sürekli kendini gelistiren öncü bir kurum olmak

OKULUMUZUN YERI:

Okulumuz Nevsehir Ili Avanos Ilçesine bagli Kalaba Kasabasinin 50. Yil Mahallesindedir.Kasabamiz Kayseri-Kirsehir-Kirikkale-Ankara Kara Yolu Üzerinde olup Kayseri’ye uzakligi 50 km,Kirsehir’e uzakligi 80 km,Kirikkale’ye uzakligi 200 km, Ankara’ya uzakligi 270 km dir

OKULUMUZUN ADRESI :

50 .Yil Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Kalaba Kasabasi

Avanos/NEVSEHIR

IL VE ILÇE MERKEZINE UZAKLIGI:

Okulumuzun bulundugu Kalaba Kasabasi Bagli Oldugu Avanos Ilçesine 30 km ,Nevsehir Iline 50 km uzakluktadir

ULASIM IMKANLARI:

Kasabamiz Kayseri-Ankara Karayolu üzerinde bulunmasi nedeniyle sürekli bir trafik akisi vardir. Her yarim saat’te birve muhtelif zamanlarda Kayseri’ye vasita bulmak mümkündür.Günün Belli saatlerinde Kasabamizdan Avanos-Nevsehir ve Kayseri’ye ,Kayseri,Avanos-Nevsehir’den Kasabamiza servisler bulunmaktadir.

TELEFON VE FAX:

Tel:0(384) 5612542

Fax:0(384) 5612985

Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu
    kaynak webrehberiz .biz

Bu Sayfayı Paylaş