Kafkas Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Hakkında Bilgi

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 24 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kafkas Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Hakkında Bilgi konusu Kafkas Üniversitesi myo - meslek yüksekokuları - Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu tarihçe - Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu iletişim

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğünün, Kars ilinde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu kurulması, Kars Meslek Yüksekokulu bünyesindeki İktisadi ve İdari Programların Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokuluna, Sağlık Programlarının ise Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna aktarılması konusundaki teklifi 13.04.2007 tarihli Yüksek Öğretim Genel Kurul toplantısında incelenmiş ve 2547 sayılı kanunun 2880 sayılı kanunla değişik 7/d-2, 7/h maddeleri ile 3843 sayılı kanunun 4.maddesi uyarınca Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile bu okul bünyesinde iktisadi ve idari programlar bölümü açılması, Kars Meslek Yüksekokulu bünyesinde bulunan ve aşağıda belirtilen programların bu meslek yüksekokuluna aktarılması uygun görülmüştür. Yüksek Öğretim Kurulunun 15.04.2009 tarihli toplantısında alınan karar gereğince 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Meslek Yüksekokulları programları yeniden adlandırılmış olup; 2008-2009 Eğitim-Öğretim yılında açılan yeni programların yayımlanmasına karar verilmiştir.

Bölümler

İŞLETME YÖNETİMİ

İŞLETME YÖNETİMİ (İ.Ö.)

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (İ.Ö)

TURİZM REHBERLİĞİ
    TURİZM REHBERLİĞİ (İ.Ö.)

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI (İ.Ö)

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İ.Ö)

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

PAZARLAMA

İletişim

Adres
    Kars Meslek Yüksekokulu Fevzi Çakmak Mah.

KARS

Telefonlar

Santral
    0 (474) 212 36 23/223 35 20

Md. Sekr.
    0 (474) 212 11 45

Yüksekokul Sekreteri
    0 (474) 212 11 46

Telefon & Faks
    0 (474) 212 11 46

Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu

Bu Sayfayı Paylaş