Kadir Has Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kadir Has Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İletişim - Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarihçe - Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu resimleri - Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu - Teknik Bilimler myo - myo - meslek yüksek okulları

Kadir Has Üniversitesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu (TBMYO), 1998 yılında kurulmuş, 2005 yılında Selimpaşa’da çağdaş ve mükemmel konumdaki yeni yerleşkesine taşınmış, kısa sayılabilecek bir süre içinde ülkemizdeki meslek yüksekokulları içerisindeki saygın yerini almıştır.

TBMYO, öğrencilerimize zengin ön-lisans programları ve bu programlar arasında yatay geçiş imkanları sunmaktadır. Bu programlarda verilen eğitim ve öğretimin kalitesi öğrencilerimizin Dikey Geçiş Sınavlarında elde ettikleri başarılı sonuçlar ile kanıtlanmıştır.

TBMYO, bugün “Bilgisayar Programcılığı”, “Elektronik Haberleşme Teknolojisi”, “Grafik Tasarımı” ve “Mekatronik” Programları ile eğitim ve öğretim faaliyetlerini başarılı bir biçimde sürdürmektedir.

Bu Sayfayı Paylaş