Kadir doğulu ile kenan doğulu kardeşmi?

'Magazin Haberleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kadir doğulu ile kenan doğulu kardeşmi? konusu kadir doğulu ile kenan doğulu kardeş mi

Kadir (28) ve Kemal Doğulu (31) kardeşler… Birçok kişi onların ismini Kadir Doğulu’nun Hande Yener’le yaşadığı aşktan sonra duydu. Ama işin aslı öyle değil. Doğulu Kardeşler 10 yılı aşkın süredir aralıksız çalışıyor. Kemal Doğulu, Hande Yener’den Demet Akalın’a pek çok kişinin imaj danışmanlığını yapıyor. Klip ve fotoğraf çekiyor. Kardeşi Kadir Doğulu’nun bir menajerlik şirketi var. Aynı zamanda yeni bir diziye hazırlanıyor ve son günlerin popüler mekanı Piyasa’yı işletiyor.

2. buna inanamiyorum .kac yildir onlari birlikde goruyorum.ama onlarin kardes olduklarini simdi oyrendim.ama bunuda soyluyum.kadir dogulu kenan doguludan cok yakisiqli.

3. seni seviyorum kadir doğulu eda ece

4. sana aşığım kadir doğulu

5. insan bu kadar yakışıklı olabilir kadir doğulu bu arada eda ece ile çok yakışıyorsunuz sizleri çokkkk seviyorummm.....

6. kadirimmmmmmmmmmmm ben neslinnımmmmmmm

7. ayyy kadir doqulu sizi seviyorum

8. ya yukarıda kenan doğulu yazıyo ama aşağıda açıklamada kemal doğulu yazıyo bi şey anlamadım :D

9. kardeş olduklarını daha yeni öğrendim

10. hiç şaşırmadımmmmmmmm

11. kadir doğulu, kemal doğulu, ozan doğulu ve kenan doğulu'nun dördününde kardeş olduğunu sanıyordum :)

12. allahim bir insan bu kadarmi şirin olur kadirimmm

13. benziyolar ln bu haberi grmsm öyle demezdm amağğ :D..

14. Yeni öğrendim. Zaten benziyorlar. Kenan doğulu ozan doğulu amca oğullarımı yoksa onada bakam!

15. HepSi çok fena yakısıklıp

16. insanların bir yere ulaşmak için çaba göstermesi bu çabanın da çokça insana ulaşması güzel bir örnek iki insanı iki kardeşi de takdir ediyorum ..... BUSE (19)

Bu Sayfayı Paylaş