Kadİm&sevda soĞuk Şehİr

'Yerli şarkı sözleri' forumunda RiVeR_Nn tarafından 16 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. RiVeR_Nn

RiVeR_Nn Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kadİm&sevda soĞuk Şehİr konusu Kadim & Sevda - Soğuk Şehir
    Kadim & Sevda - Soquk Şehir

Hayat fiLm karesi qibi qözLer önnde bni boşwer kendine söz ver aklından geçen onca kelimenin unutulmas deqerlerindn bir tanesi bnmLe sonsuzaa... yaşananLar akLımda tüm karanlıklar açılır ışıklara bu güneşini sakla..

Yine doLu kaLbim özLemLe bi garip hasret yanıyor yüreqimde qözLerim ısLak yine aynı perde aynı yerde kapılıp qitmiştik aşk snnLe..

Yaktıqım kaLp snn deiL qözLerimi çektim bn yetmedi siLdim. Sıradışı birçok cümLemden kaç darbe aLıp devriLmedin...ßüküLmes biLekLeri kestimm söLe ndn böyLe bu haLimm..Soquk sehir bedenimi hapset.. yardım doLu kapaLı bu Lanet..

ßirqün birsöz bir bakış yeter bni yakmaya herqün yoLLar kapanır içindeki tüm çocukLara sndn bekLediqim tek şey mutLuLuqunu qörebiLmekti özLediqim birçok şeyin yanıLqıLarını görüp özLetmekti..

SnnLe ayrı oLsamda.. HayaLin iLk qünki qibi yanımda sözLerin yetmes bu aşka snnLe yaşamak başka bnzemez bu hayata..

Yaktıqım kaLp snn deiL qözLerimi çektim bn yetmedi siLdim. Sıradışı birçok cümLemden kaç darbe aLıp devriLmedin...ßüküLmes biLekLeri kestimm söLe ndn böyLe bu haLimm..Soquk sehir bedenimi hapset.. yardım doLu kapaLı bu Lanet..

Göz pınarLarım kurumaya mahkum qöqüsünün içinde hapsoLdm pranqalar biLekLerimde müebbetin gözLerimde yasık söyLediqim bunca şey varken yazamadıqımı yaşattıqın snn oLmadıqım biyerde yaşama hakkımızı eLimden aLdın..

KeLimeLerimLe anLatsammm.. tekrar sna sarıLıp uyusam koLLarında hayaLLer kursam qözLerine doya doya baksam snnLe yaşasamm..

Yaktıqım kaLp snn deiL qözLerimi çektim bn yetmedi siLdim. Sıradışı birçok cümLemden kaç darbe aLıp devriLmedin...ßüküLmes biLekLeri kestimm söLe ndn böyLe bu haLimm..Soquk sehir bedenimi hapset..
    yardım doLu kapaLı bu Lanet..

Bu Sayfayı Paylaş