Kızıltepe Tapu Sicil müdürlüğü tarafından iletişim ve Motivasyon semineri düzenlendi

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Dine tarafından 30 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kızıltepe Tapu Sicil müdürlüğü tarafından iletişim ve Motivasyon semineri düzenlendi konusu Kızıltepe Tapu Sicil müdürlüğü tarafından iletişim ve Motivasyon semineri düzenlendi, Hayatın her alanında karşılaşılan sorunların üstesinden gelmek için neler yapılabileceğinin işlendiği motivasyon seminerine bir çok kamu kurum ve kuruluş çalışanları da katıldı.
    Hayatın içinde yaşanabilecek sorun ve sıkıntıların çözümü, olaylara yaklaşım ve çözüm yollarının işlendiği semineri düzenleyen Kızıltepe Tapu Sicil müdürü Haluk Saruhan, açılış konuşmasında düzenledikleri seminere katılanlara teşekkür ederken, sevindirici bir haberi de paylaşmak istediğini açıklayarak, Meslek liseleri arasında yapılan proje yarışmasında Kızıltepe meslek lisesinin Türkiye şampiyonu olduğunu belirterek katılımcılardan alkışlanmalarını isteyerek onları tebrik etti.

Seminerde Tapu ve Kadastro genel müdürlüğü eğitim daire başkanı Dr.Bekir Tarık Yiğit de bir konuşma yaparak, yaptıkları eğitim ve seminerler hakkında bilgi verdi.

Tapu ve Kadastro genel müdürlüğü eğitim şube müdürü NPL uzmanı Mehmet Baki Öztürk’de hayatın sırrı ile ilgili verdiği seminerde katılımcıları bilgilendirdi, slayt gösterileri eşliğinde yaptığı sunumda insanların karşılaştığı sorunları ve sorunlarla nasıl mücadele edeceğini yaşamdan mutlu olmanın yolları ile ilgili bilgiler verdi.

Yaklaşık 400 kişinin katıldığı Motivasyon ve İletişim seminerine, Tapu ve Kadastro genel müdürlüğü eğitim daire başkanı Dr.Bekir Tarık Yiğit, Tapu ve Kadastro genel müdürlüğü eğitim şube müdürü NPL uzmanı Mehmet Baki Öztürk, Ak parti il genel meclisi Orhan Çeçan, Kızıltepe Tapu Sicil müdürü Haluk Saruhan, Kızıltepe Tapu Sicil müdürlüğü şefi A.Rahim Kılıçaslan, Kızıltepe milli eğitim Müdürü M.Sıraç Atan, Milli eğitim Şube müdürleri Ahmet Karaboğa, Lokman Kızıldağ, Halk eğitim Müdürü M.Hadi Gökdemir, Kamu çalışanları, sivil toplum temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

kiziltepeajansi​

Bu Sayfayı Paylaş