Kızıltepe Belediyesi Okullarda Ağaçlandırma Çalışması Başlattı

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Dine tarafından 27 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kızıltepe Belediyesi Okullarda Ağaçlandırma Çalışması Başlattı konusu Kızıltepe Belediyesi Parka ve Bahçe Müdürlüğü tarafından başlatılan Okul bahçelerinin ağaçlandırılması çalışmalarına devam ediliyor.
    Kızıltepe İbrahim Özmen İlköğretim okulunda hafta için yapılan ağaçlandırma çalışmasının ardından Kızıltepe Belediyesi Parka ve Bahçe Müdürlüğü Halkalı ilköğretim okulu ve papatya anaokullarında ağaçlandırma çalışmalarına devam edildi.

Hafta başında Kızıltepe İbrahim Özmen İlköğretim okulunda Kızıltepe Belediye Başkan Vekili Şerife Alp, İlçe milli eğitim Müdürü M.Sıraç Atan’ın da katıldığı ağaçlandırma çalışmalarında okul bahçesine öğrenci ve öğretmenler ile beraber ağaç dikildi, Kızıltepe Belediyesi Parka ve Bahçe Müdürlüğü tarafından yapılan ağaçlandırma çalışmalarına hafta sonunda Halkalı ilköğretim okulu ve papatya anaokullarında ağaçlandırma devam edildi.

Kızıltepe Belediyesi Parka ve Bahçe Müdürlüğü baharın gelmesi ile beraber okul bahçelerinin yanı sıra refüjlerde çim ve çiçek ekimi ile beraber caddelerde bulunan kaldırımlarda da ağaçlandırma çalışmalarına devam edileceği belirtildi.

kiziltepeajansi

Bu Sayfayı Paylaş