Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Çerkezköy Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Çerkezköy Tekirdağ konusu Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri

Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu Tekirdağ Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KIZILPINAR ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: GÜLTEPE MH. İSTİKLAL CAD. KIZILPINAR

Telefon Numarası: 2827273630
    Faks Numarası: 2827273630

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş