"Kıskananlar çatlasın"

'Galatasaray' forumunda Dine tarafından 15 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    "Kıskananlar çatlasın" konusu [SIZE=+0][/SIZE]"Kıskananlar çatlasın"

[SIZE=+0][/SIZE]Başkan Polat, Galatasaray'ı hiçbir gücün yıpratamayacağını belirterek, “Tüm camianın barış dolu, birlik içinde olduğu bir dönem yaşıyoruz. Kıskananlar çatlasın diyorum” ifadesini kullandı
    Sarı-Kırmızılı kulübün aylık olağan Divan Kurulu toplantısı dün Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleşti. Başkan Adnan Polat, burada yaptığı konuşmada Galatasaray’ı hiçbir gücün yıpratamayacağını belirterek, “Yönetim kurulumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımdan memnunum. Biz mücadelemizi veriyoruz. Galatasaray’da bugün tüm camianın barış dolu, birlik içinde olduğu bir dönem yaşıyoruz. Kıskananlar çatlasın diyorum” ifadesini kullandı. Teknik direktör Frank Rijkaard’la 2 yıllık anlaşma yaptıklarını vurgulayan Polat, “Gönderen ve giden için cezai şartlar var. Yolların ayrılması gibi bir durum olamaz. Olsa zaten ben bunu açıklarım” diye konuştu.

‘100’er bin kişi olsa’
    Büyükçekmece arazisiyle ilgili bilgiler de veren Başkan, “Biz oraya gökdelen dikmeyeceğiz, spor alanları yapacağız. Futbol okulları ve altyapıya yönelik çalışmalarımız olacak” dedi. Türk Telekom Arena Stadı’nın inşaatında yaşanan 6-7 aylık gecikmenin kendilerine maddi manevi büyük kayıplar verdiğini anlatan Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, diğer projeler hakkında da taraftarlara çağrıda bulundu: “GS TV ve internet tv aboneliği, GS Mobile, GS Bilyoner, Galatasaray Kredi Kartı gibi projelerimiz var. Bunların her birine 100’er bin kişi üye olursa, yılda 25 milyon Lira kazanırız. Galatasaraylılar’ı kulübe destek olmaya çağırıyorum.”

Kaynak:Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş