kısıtlı pc de nasıll oyun vb. şeyler indirebilirim bana yardım edin

'Donanım ve Yazılım Sorunlarınız' forumunda pedeliza53 tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. pedeliza53

pedeliza53 Yeni Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    kısıtlı pc de nasıll oyun vb. şeyler indirebilirim bana yardım edin konusu :eek: pc kısıtlı hiç birşey indiremiyorum nerdeyse bazı sitelerden mp3 indiriyorum ama oyun indirmek için ne yapmam lazım hep kısıtlı filtreyi nasıl kırarım ne olur yardım edin... yardım eden yok mu :((((

2. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

kısıtlı derken nasıl kısıtlı kardeş
    eğer mp3 indirebiliyorsan oyunda indirebilirsin

3. pedeliza53

pedeliza53 Yeni Üye

kısıtlı derken hastanede çalışıyorum burda pc hemen hemen hepten kısıtlı ama radishane midir nedir ordan açıyo ama veb fıltır diye bir şey açılıyor bir çok yerde

4. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

rapidshareden dosyayı indiriyorsun. free diyorsun ondan sonra karşına gelecek sayfada geri sayım olur sıfırlanınca download yazar ona basarak indirebilirsin, tabi bi dosya indirdikten sonra belirli bir süre beklemelisin diğer dosyayı indirebilmen için orda yazar zaten kaç dk sonra tekrar indirebileceğin.
    eğer pc de web filtre varsa bazı yerleri engelliyor olabilir. büyük ihtimallede hem web filitre hemde difriz vardır. onları kırma yöntemleri var ama bence hiç uğraşma.

5. pedeliza53

pedeliza53 Yeni Üye

sağol ama ben yinede deniycem :)))

Bu Sayfayı Paylaş