Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu Konya Çumra

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu Konya Çumra konusu Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu Hakkında - Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu Tanıtım - Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu Resimleri - Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu İletişim

Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu Konya Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1936 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır.Tarihi bir iki katlı kerpiç binada eğitim verilmiştir.
    İlk Eğitim ve öğretime başlarken Küçükköy İlköğretim okulu adı ile başlamıştır.Okuluz tarihi
    çatalhüyük kazı merkezine 2 km uzaklıktadır.Yeni bina 2003 yılında yapımıştır.Okulun adı
    çatalhöyük kazı merkezinden dolayı 2003 yılında Küçükköy Çatalhüyük İlköğretim okulu adını
    almıştır.

Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KÜÇÜKKOY ÇATALHÜYÜK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Küçükköy ilköğretim Okulu Çumra
    Telefon Numarası: 3324525239
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    710035@meb.k12.tr Kucukkoyio@gmail.com
    Web Adresi: -

Küçükkoy Çatalhüyük İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr