Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu Ayvalık Balıkesir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 4 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu Ayvalık Balıkesir konusu Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu Hakkında - Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu Tanıtım - Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu Resimleri - Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu İletişim

Balıkesir Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu Tarihçesi

Okulumuz: Mecit Ataklı Bey tarafından 9.560m2 arazi üzerine 5 derslikli ilkokul binası yaptırarak bağışlanan Mecit Ataklı İlkokulu 28 Ekim 1983 tarihinde eğitim ve öğretime başlamıştır. Geçen zaman içinde bir ilköğretim okulu ihtiyacının doğması sebebi ile aynı arazi üzerine 4 lojman ve 10 derslikli bir bina yaptırılarak Mecit Ataklı İlköğretim Okulu adı altında 13.09.1993 tarihinde eğitim ve öğretime başlamıştır.

Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu
    Adresi: Mecit Ataklı llköğretim Okulu Ayvalık Balıkesir
    Telefon Numarası: 266 324 12 49
    Faks Numarası: 266 324 60 93
    E-mail Adresi:
    mecitatakli@mecitatakli.k12.tr
    Web Adresi: Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu

Küçükköy Mecit Ataklı İlköğretim Okulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -
    www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Okulunuza Ait Resim Ve Bilgileri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş