Küçükdere Enver Dursun Yılmaz İlköğretim Okulu Sürmene Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Küçükdere Enver Dursun Yılmaz İlköğretim Okulu Sürmene Trabzon konusu Küçükdere Enver Dursun Yılmaz İlköğretim Okulu Hakkında - Küçükdere Enver Dursun Yılmaz İlköğretim Tanıtımı - Küçükdere Enver Dursun Yılmaz İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Küçükdere Enver Dursun Yılmaz İlköğretim Okulu Resimleri

Küçükdere Enver Dursun Yılmaz İlköğretim Trabzon Sürmene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Küçükdere Enver-dursun Yılmaz İlköğretim öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Küçükdere Enver-dursun Yılmaz İlköğretim resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Küçükdere Enver-dursun Yılmaz İlköğretim öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Küçükdere Enver-dursun Yılmaz İlköğretim öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KÜÇÜKDERE ENVER-DURSUN YILMAZ İLKÖĞRETİM
    Adresi: Küçükdere Köyü
    Telefon Numarası: 4627532016

Okulun misyonu:

Türk milli eğitimi’nin amaç ve ilkeleri doğrultusunda; tüm benliğiyle insan, vatan, millet, bayrak, atatürk sevgisi ve saygısıyla dolu; gerçek gücün “birlik içinde çeşitlilik, çeşitlilik içinde birlik” olduğuna inanan, inancın gereğini davranışlarıyla gösteren; demokrasi, laiklik, toplumsal değerleri koruma, vatan sevgisi gibi kavramları yaşam tarzı olarak kabullene ve uygulayabilen; bir üst öğretim kurumuna devam edebilecek eğitim ve öğretimsel alt yapıyla donanmış; mutluluğu, sevgiyi ve sorumluluğu paylaşmakta gören ve bilen; hoşgörülü, anlayışlı, sabırlı; demokratik, laik, düşünceli ve davranışı sağlam bir kişilik ve karakter sahibi bireyler olarak yetiştirmektir.

Okulun vizyonu:

Demokratik, çağdaş, sosyal, hukuk devletimize; insan haklarına saygılı ve duyarlı; akılcılık ve bilime önem veren; araştırmacı ve sorgulayıcı, eleştirel; dürüst, iyi ahlaklı; çevreye duyarlı; kendisiyle ve toplumla barışık, üretken, yaratıcı bireyler yetiştirmek istiyoruz.

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş