Küçük Hasan İlköğretim Okulu Manavgat Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 9 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Küçük Hasan İlköğretim Okulu Manavgat Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Küçük Hasan İlköğretim OkuluHakkında - Küçük Hasan İlköğretim Okulu Tanıtım - Küçük Hasan İlköğretim Okulu Resimleri - Küçük Hasan İlköğretim Okulu Bilgileri - Antalya Manavgat'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Okulumuz Küçük Hasan İlköğretim Okulu Dr. Hasan Fehmi BOZTEPE’nin torunu, Mustafa Nevzat BOZTEPE’nin oğlu Hasan BOZTEPE ‘nin anısına, Dr. Hasan Fehmi BOZTEPE tarafından yaptırılmıştır.İlkokul (eski okul)inşaatına 1986 yılında başlanılarak 1987 yılında 98 öğrenci ile Eğitim Öğretime başlamıştır.Bu okul tek katlı olup, 6 derslik,tuvaletler,kantin ve yönetici odalarından oluşmaktadır.Halen kullanılmaktadır.

Yeni okul Dr. Hasan Fehmi BOZTEPE’nin oğlu Mustafa Nevzat BOZTEPE tarafından yaptırıldı.Bu okulun inşaatına 1999 yılı Nisan ayında başlandı.Ekim 2000 tarihinde Eğitim Öğretime başlanıldı.Okul 28 derslik,öğretmenler odası,bilgisayar odası,laboratuvar ve tuvaletlerden oluşmaktadır. Bina 4 katlıdır. 2009-2010 Eğitim Öğretim yılında 68 personel ve1620 öğrenci ile Eğitim öğretime başarıyla devam etmektedir.

Okul arsası 4904 metrekaredir.Eski okul 792.1 metrekare,yeni okul 504 metrekare üzerine kuruludur.

Küçük Hasan İlköğretim Okulu Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Küçük Hasan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Küçük Hasan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Küçük Hasan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Küçük Hasan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KÜÇÜK HASAN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: MIMAR SINAN MAH. DUMLUPINAR CAD.

Telefon Numarası: 2427462539

Faks Numarası: 2427462539

E-mail Adresi:
    745837@meb.k12.tr

Web Adresi:Bilgi
    Küçük Hasan İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş