Köseli İlköğretim Okulu Bala Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Köseli İlköğretim Okulu Bala Ankara konusu Köseli İlköğretim Okulu Hakkında - Köseli İlköğretim Okulu Tanıtım - Köseli İlköğretim Okulu Resimleri - Köseli İlköğretim Okulu İletişim

VİZYON
    Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında; dünü , bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda; Doğru, Dürüst, Çağdaş, Araştırmacı, Özgüvenini kazanmış, Güzel ülkemizi; Hakettiği yerine getirmek için, Sürekli çalışan, Bireyler yetiştirmektir...

MİSYON
    Ülke kalkınmasında rol alacak,topluma faydalı, örnek öğrenci yetiştirmek, İlköğretim düzeyinde ortak bir genel kültür vermek, kendisiyle ve toplumla barışık, öğrenmeyi öğrenen, bilgi üreten, gelişime açık, sorumluluklarının bilincinde, rekabetçi, paylaşmayı bilen, bilimsel düşünen, Atatürkçü bireyler yetiştirmek, ekip çalışmasıyla ortak başarının elde edilmesinde önemli katkı sağlayacağı inancının verilmesine yönelik çalışmalar yapmak için varız.

OKUL KODU

700750
    KÖSELİ İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
    OKUL MÜDÜRÜ

DURAN GÖKPINAR
    TELEFON

(0.312) 883 85 68

ADRES

Köseli Köyü

ANKARA- BALÂ

OKUL HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

kaynak:meb.gov.tr