Köknar İlköğretim Okulu Çaykara Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Köknar İlköğretim Okulu Çaykara Trabzon konusu Köknar İlköğretim Okulu Hakkında - Köknar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Köknar İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Köknar İlköğretim Okulu Resimleri

Köknar Cevizli İlköğretim Okulu Trabzon Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Köknar Cevizli İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Köknar Cevizli İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Köknar Cevizli İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Köknar Cevizli İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KÖKNAR CEVİZLİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Köknar Cevizli ilköğretim Okulu köknar köyü ÇAykara Trabzon
    Telefon Numarası: 4626288085

Kurumun Misyonu :

Okulumuz;Atatürk’ün işaret ettiği “Çağdaş uygarlık düzeyi” ne ulaşmayı hedefleyen dinamik gençler yetiştirmek, Türk milli eğitiminin genel amaçlarında ifade edildiği gibi;vatanını,milletini seven,milli,insani,ahlaki ve kültürel değerlerimize sahip çıkan gençler yetiştirmek, Okulumuz;bir üst okul konumunda olan Anadolu,Anadolu Öğretmen,Fen ve diğer mesleki ve genel liselere iyi öğrenciler yetiştirmek için vardır. Okulumuz;Atatürk’ün “En büyük eserim”dediği ve Türk gençliğine emanet ettiği Cumhuriyete ve demokrasiye sahip çıkan,onu koruyup kollayan planlı ve programlı bir yaşam tarzını benimseyen gençler yetiştirmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumun Vizyonu:

Öğrenci merkezli bir eğitimi benimsemek. Sorumluluk,dürüstlük,sevgi,saygı ve hoşgörü kavramlarını kurumun temel değeri saymak. Milli ve manevi değerlerini koruyarak,gelecek yüzyılların ihtiyaçlarını bilen ve ona göre hazırlık yapan nesiller yetiştirmek. Okulunu seven,öğrenerek gelişmekten zevk alan öğrenciler yetiştirmek. Her öğrencinin ilgi duyduğu ya da güçlü olduğu yanı keşfetmek.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş